Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Velryby nashromáždily 881 000 000 $ v Shiba Inu a Polygonu. Nyní cílí na dva altcoiny na Ethereu

Zdá se, že velcí hráči nelení. Velryby akumulují vybrané altcoiny. Po předkrmu v podobě SHIB a MATIC za bezmála 900 mil. USD se nyní soustředí na dva altcoiny ležící na ethereovém blockchainu.

 

SEC žaluje Do Kwona a Terraform Labs za podvod: Investorům způsobili zničující ztráty

Velryby kumulují tokeny

1 000 největších ethereových velryb nedávno nashromáždilo SHIB v hodnotě více než 671 milionů dolarů a MATIC v hodnotě 210 milionů dolarů.

Data zveřejněná službou pro sledování blockchainu WhaleStats posvítiy do peněženek velryb. Ukázalo se, že SHIB je nejoblíbenějším tokenem velkých hráčů.

Shiba Inu je nejzastoupenějším ethereovým aktivem s výjimkou samotného ETH a stablecoinů Tether (USDT) a USD Coin (USDC), přičemž MATIC je těsně za Dogecoinem (DOGE).

Po MATIC si největších 1 000 velryb hoduje na Lido Staked Ether (stETH ), což je likvidní stakovaný derivátový token na Lido Finance směnitelný za ETH 1:1.

Dalším miláčkem velkých ethereových hráčů je Decentralizovaná věštecká síť Chainlink (LINK). V průměru vlastní každý z nich tokeny LINK v hodnotě 158 393 dolarů.

JUST IN: LINK nyní na top 10 zakoupených tokenů mezi 1 000 největšími ETH velrybami za posledních 24 hodin.

Asi 30% zastoupení stablecoinů v peněženkách velkých hráčů může značit určitou míru opatrnosti, případně přípravu na další akce.

A co vy, už jste kumulovali, nebo ještě s větší částí kapitálu čekáte na případné propady. Podělte se o své postřehy v komentářích.

 

Miliardář George Soros investuje do bitcoinových byznysů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *