Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Schyluje se k obřímu nákupu? Kryptovelryby převádějí 1,3 miliardy dolarů ve stablecoinu na Coinbase

Podle analytiků mohou mít velké vklady dolarů ve formě stablecoinu USDC potenciálně velký dopad na trh v závislosti na tom, kam se tento přitékající kapitál rozmístí.

V převodech ze zjevných velrybích adres na krypto burzu Coinbase ve čtvrtek bylo celkově vloženo 1,3 miliardy USDC. Takový přetlak kapitálu by mohl být potenciálně „obrovský nákupní signál“ pro bitcoiny, myslí si analytici.

Toto množství stablecoinu bylo na Coinbase vloženo v rámci pěti převodů s částkami v rozmezí od 150 milionů do 350 milionů dolarů. Aktivita bitcoinových velryb, tedy entit s 1000 BTC a více, se podle údajů Etherscan uskutečnila 25. dubna v 08:15 UTC.

Velké vklady stablecoinů na burzách jsou obecně chápány jako býčí znamení, zatímco významné vklady kryptoměn na burzách mohou naopak signalizovat potenciální prodej a tím i možný pokles ceny kryptoměn.

Pokud se skutečně jedná o nákup velryb a za současné ceny, pak ano, může to mít velký dopad na cenu aktiv, které kupují, což je na této úrovni téměř jistě pouze Bitcoin a Ethereum, uvedl komentátor kryptosvěta Lark Davis alias Crypto Lark a dodal:

Pohybům velryb je věnována velká pozornost, ale nikdy pořádně nevíme, co udělají. 1,3 miliardy dolarů je velké množství kapitálu, ale záleží na tom, do čeho se alokuje.

Další:

Na grafu Bitcoin vytvořil symetrický trojúhelník, když překročí tuto úroveň, celý market vystřelí nahoru, říká Bluntz

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *