Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Americký prezidentský kandidát Robert F. Kennedy říká, že dá celý rozpočet USA „na blockchain“ kvůli transparentnosti

Kandidát na amerického prezidenta Robert F. Kennedy říká, že pokud získá nejvyšší politickou funkci v zemi, použije technologii blockchain ve veřejných financích, což by přineslo tranparentnost.

Jeden z prezidentských kandidátů do letošních voleb v USA se nechal slyšet, že by jako prezident Spojených států pro zvýšení transparentnosti a odpovědnosti za veřejné výdaje prosadil využití technologie blockchain.

Robert F. Kennedy uvedl:

Vložím celý americký rozpočet na blockchain, takže každý Američan – každý Američan se může podívat na každou rozpočtovou položku v celém rozpočtu, kdykoli bude chtít, 24 hodin denně…

V našem rozpočtu budeme mít 300 milionů očí, a pokud někdo utratí 16 000 dolarů za záchodové prkénko, každý o tom bude vědět.

Na rozdíl od běžné databáze nelze informace zaznamenané na blockchainu měnit ani mazat, což vede k trvalému a transparentnímu záznamu všech zaznamenaných informací

Od oznámení své kandidatury v květnu 2023 se synovec 35. amerického prezidenta John F. Kennedy mladší stal jedním z politiků, kteří jsou nejvíce nakloněni kryptoměnám. V minulém roce mimo jiné slíbil, že jako prezident USA bude postupně podporovat a stabilizovat americký dolar drahými kovy a bitcoiny.

Podle Kennedyho je Bitcoin řešením problému znehodnocení měny a tisku peněz:

V letech 2008-22 se Fed spojil s hrstkou velkých bank, aby vytiskly 10 bilionů dolarů – deset století bohatství za 15 let – bonanzu pro bankstery.

Kryptoměny jako Bitcoin poskytují veřejnosti únikovou cestu ze zóny rozstřiku, když tato bublina nevyhnutelně splaskne. Bílý dům se tedy spolčuje s bankstery, aby nás všechny uvěznil v bublině ziskuchtivosti a kontroly.

Další:

Podle Světového ekonomického fóra se 98 % centrálních bank po celém světě připravuje na spuštění CBDC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *