Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Soutěž! | Zahrajte si o Litecoin s Hodlerem a českou kryptosměnárnou Bitbeli

Je nám velkým potěšením, že vám po delší době můžeme opět nabídnout soutěž. Kryptohodler ve spolupráci s českou kryptosměnárnou Bitbeli uvádí tipovačku o 1 Litecoin!

Soutěž o Litecoin s Hodlerem a Bitbeli

Přesně tak. Hrajeme o jeden Litecoin, který získá jeden z vás. Vyhrát může kdokoli, kdo se zůčastní do konce tohoto týdne. Je třeba splnit pouze pár jednoduchých kroků, které najdete v tomto soutěžním příspěvku. Následně si tipnete, jaký bude kurz Bitcoinu v Kč v sobotu 19. 10. ve 12:00 na směnárně Bitbeli.cz.

Vítěz si odnese Litecoin!

Neváhejte, zůčastněte se a vyhrejte Litecoin. Je třeba se zapojit do konce tohoto týdne. Raději to ale neodkládejte a tipněte si ihned. Tentokrát jsme termín uzávěrky odpovědí záměrně stanovili mnohem dříve než minule, takže se vám nevyplatí s odpovědí čekat až do posledních chvil. Naopak riskujete, že si včas nevzpomenete, nebo že někdo zvolí vaše číslo dříve a vyfoukne vám výhru.

Pravidla soutěže:

  1. SDÍLEJTE soutěžní příspěvek: ZDE.
  2. Dejte LIKE na stránku KryptoHodler na Facebooku: ZDE.
  3. Pod soutěžní příspěvek NAPIŠTE SVOU ODPOVĚĎ na soutěžní otázku.
  4. Vyhraje soutěžící, který nejpřesněji tipne: JAKÁ BUDE CENA BITCOINU (v českých korunách) V SOBOTU 19. 10. 2019 V POLEDNE (12:00) na směnárně Bitbeli.cz?
  5. Odpovídat je možné NEJPOZDĚJI DO KONCE TÝDNE! Pozdější odpovědi ani odpovědi, které budou po uzávěrce upraveny, nebudou do soutěže zařazeny.
  6. Každý soutěžící se může účastnit pouze jednou!
  7. V případě shody rozhoduje čas – vyhrává ten soutěžící, který vítězný tip napsal jako první (v případě úpravy odpovědi rozhoduje čas úpravy).
  8. Poslední termín odpovědi je tato neděle 13. 10. 2019 v 23:59.
  9. Výherce bude následně kontaktován a získá 1 Litecoin, který do soutěže věnuje směnárna Bitbeli.
  10. Výhra nemůže být v žádném případě nijak vymáhána a soutěžící svou účastí dává najevo, že souhlasí se všemi pravidly soutěže.

SOUTĚŽ NALEZNETE ZDE!

Proč Bitbeli?

Jsme velmi rádi, že cenu do soutěže věnuje právě Bitbeli. Jedná se o českou směnárnu, kde si můžete poměrně rychle a pohodlně nakoupit kryptoměny. Toto není placená propagace, pouze budeme rádi, když díky tomu uděláme jenomu našemu čtenáři radost.

Po nedávném výrazném zdražení burzy Coinbase pro retail nám již nezbývá mnoho možností, jak výhodně, pohodlně a bezpečně nakoupit btc, ltc a další kryptoměny. Bitbeli podle našeho názoru tato kritéria splňuje. Nákup vyjde levněji než na zahraniční burze, když vezmeme do kalkulace všechny poplatky, vč. odeslání prostředků v cizí měně z české banky. A je také mnohem rychlejší, díky použití platební brány.

Bitbeli vám po nákupu kryptoměnu pošle přímo na vaši adresu, risk hacku je proto minimální. Tato směnárna zatím působí pouze v ČR, ale i pokud jste ze Slovenska, můžete se zůčastnit soutěže.

ZAPOJIT SE DO SOUTĚŽE HNED

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *