Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Spolumajitel Zkrachovalé Polské Kryptoburzy byl Nalezen Mrtev

Polská policie k tomu uvedla, že Tobiasz Niemiro byl nalezen mrtev se zraněním v lebce poblíž jeho rezidence ve městě Olsztyn. Mohlo jít o sebevraždu?

Přišel o vše a byl nalezen mrtev

Polské noviny “Gazeta Wyborcza” spekulují, že se Niemiro dopustil sebevraždy. Přesné okolnosti a důvod smrti jsou však stále předmětem šetření polské policie.

Tobiasz Niemiro zakoupil burzu BitMarket rok po jejím spuštění. Podnikal společně se svým obchodním partnerem Marcinem Aszkiełowiczem. Začátkem tohoto měsíce burza na svých stránkách oznámila konec z důvodu nízké likvidity. Přesně 8. 7. 2019 se burza uzavřela a přibližně 400 uživatelů tak přišlo o peníze.

Předtím, než byl Niemiro nalezen mrtev, poskytl rozhovor pro pro Money.pl. Řekl, že za vývoj nebyl zodpovědný a že jím byl ve skutečnosti také zasažen.

 “Ztratil jsem všechno, protože někdo burzu dovedl ke kolapsu.” Teď ztrácím tvář a dobré jméno, pro které jsem celý život pracoval. Jsem jednou z obětí.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *