Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Spoluzakladatel Coinbase Fred Ehrsam prodal akcie Coinbase (COIN) za 13 milionů USD, prodávala i ARK Invest

Hlavní akcionáři Coinbase, včetně spoluzakladatele Freda Ehrsama a společnosti Cathie Wood ARK Invest, během pouhých 48 hodin prodali akcie COIN za více než 14 milionů dolarů.

Růst kryptoměn v roce 2023 měl pozitivní vliv i na kryptoměnové akciové společnosti, včetně Coinbase (COIN), která od říjnových minim do prosince rostla z cca 70 dolarů na 147 USD za akcii.

V takové situci je logické, že investoři vybírají část zisků. Akcionáře by nicméně mohl zneklidnit další prodej spoluzakladatele Coinbase Freda Ehrsama, který se 11. prosince zbavil 97 836 akcií COIN za 13,2 milionu dolarů.

Insider Tracker upozornil na stále pokračující odprodeje akcií kryptoburzy, které se dostavily v závěru roku po prudkém růstu ceny, jak ukazuje graf níže.

Mezitím denní obchodní informační zpravodaj společnosti ARK Invest, který poskytuje aktualizace o jejích aktivně spravovaných fondech obchodovaných na burze (ETF), ukázal, že ARK Innovation ETF (ARKK) vysypal přibližně 10 933 akcií COIN v hodnotě kolem 1,5 milionu USD.

Celkový prodej akcií COIN z fondů Ark v prosinci 2023 již dosáhl více než 100 milionů dolarů.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *