Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Studenti analytické firmy se učí detekovat podvody s kryptoměnami

Kryptoanalytická firma začala poskytovat školení a nástroje potřebné k vyšetřování podvodů souvisejících s kryptoměnami. Studenti se naučí vyšetřovat krádeže kryptoměn.

Studenti CipherTrace vyšetřují scamy

Program s názvem „Defenders League“ je snahou firmy CipherTrace. Jeho cílem je poskytnout studentům školení a nástroje potřebné k vyšetřování podvodů souvisejících s kryptoměnami.

Společnost dnes oznámila partnerství s Institutem mezinárodních studií Middlebury v Monterey,  londýnskou Middlesex University London a nadací Blockchain Acceleration Foundation (BAF).

Vznikla „Liga obránců.” Program bude ze začátku probíhat na 9 univerzitách v Kalifornii. Zůčastní se ho postgraduální studenti Middlebury, Middlesexu i BAF, kteří se nyní naučí, jak odhalit a vyšetřit kryptoměnový scam.

Cíl Ligy obránců

Důvod, proč by se měli studenti učit odhalovat podvody, je jasný. CipherTrace vyčíslila náklady na krádeže a podvody na více než 4 miliardy dolarů do konce 3. čtvrtletí 2019. Spolupracující společnosti nyní věří, že školení a nástroje k vyšetřování podvodů přispějí ke zvýšení bezpečnosti kryptosvěta.

Studenti budou používat software finančního vyšetřování CipherTrace Investigator Plus, který podporuje více než 800 kryptoměn. Firma poskytne každoročně granty ve výši 4,3 milionu dolarů.

CipherTrace bude navíc nabízet jednodenní tréninkové akce „CipherTrace Certified Examiner“ (CTCE) zdarma. Zaváděcí tábory se budou konat v Monterey, Londýně, Frankfurtu, Singapuru, San Franciscu, Los Angeles a New Yorku.

Pam Clegg, ředitel výzkumu a vzdělávání CipherTrace, uvedl:

„Zaznamenali jsme výrazný nárůst žádostí o vyšetřovací a analytickou podporu v případech podvodů a krádeží. Liga CipherTrace Defenders bude elitní sbor informovaných studentů blockchainu, kteří mohou provádět vyšetřování v menším měřítku. Jejich cílem bude produkovat použitelnou inteligenci a důkazy, které lze použít k navrácení odcizených finančních prostředků a ke stíhání zločinců odpovědných za ztráty.“

Závěr

Vypadá to, že vzniká nový studijní program, zaměřený výhradně na kryptoměnové podvody a krádeže. Pro studenty to může být velká příležitost. Celý kryptosvět velmi potřebuje co nejvíce možností, které znepříjemní život podvodníkům a hackerům.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Je 10 mil. $ / BTC přehnaně radikalní odhad ceny? Blockstream CEO Adam Back si to nemyslí

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *