Telegram Open Network (TON) Dokončuje Přípravu Blockchainového Projektu Telegramu

Telegram, Open Network (TON), TON, GRAM, testnet, mainnet,

Telegram vydal kód pro provozování uzlů (nodů) na svém testovacím síťovém portálu. Telegram Open Network (TON) se nachází ve stádiu posledních příprav před svým plánovaným spuštěním do 31. října.

Telegram Open Network (TON)

TON je blockchainová platforma systému Telegram instant messaging od týmu bratrů Durovových. Projekt je spojen především s prací Telegram messengeru, ve kterém se plánuje integrace kryptoměny Gram. Je hrazen z prostředků vybraných v rámci ICO kryptoměny GRAM, které proběhlo v roce 2018 a získalo od investorů 1,7 miliardy dolarů.

Pokud dojde ke zmeškání termínu spuštění mainnetu Telegram Open Network, který byl stanoven na 31. října, budou mít investoři možnost vrácení vkladů. TON bude fungvat na algoritmu Proof-of-stake a skládá se z následujících komponent:

 • TON Storage – technologie ukládání souborů (úložiště souborů pro DApps apod.).
 • TON Proxy  – skrytí identity a vytvoření decentralizované virtuální privátní sítě (VPN) (soukromí a imunita vůči cenzuře).
 • TON Services – platforma pro DApps třetích stran, inteligentní smlouvy a decentralizované prohlížení.
 • TON DNS – služba pro přístup k decentralizovaným službám.
 • TON Payments – má umožnit okamžité a bezpečné off-chain platby.
 • Virtuální stroj TON
  Advertisement
  – zpracovávání smart kontraktů v síti.

Kód je venku a všichni uživatelé, vývojáři a členové komunity mohou začít zkoumat testnet nodů a průzkumníka blockchainu

 • Proof-of-stake (PoS) je algoritmus konsenzu, který nevyžaduje takové množství výpočetního výkonu, jako potřebuje proof-of-work (např. u Bitcoinu), a navíc umožňuje vyplácet dividendu pro hodlery.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coindesk.com/
https://en.bitcoinwiki.org/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.