Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

“Istanbul” Ethereum Fork Testnet Již Brzy, Paxos Vytvořil Kryptoměnu Krytou Uncí Zlata – Pax Gold (PAXG)

Testnet (testovací síť) hard forku Etherea s názvem Istanbul se odkládá na začátek října. Paxos stvořil PAXG – tokenizované fyzicky skladované zlato na regulované platformě.

“Istanbul” Fork Testnet na Ethereum

Ethereum čeká důležitá aktualizace jménem Istanbul. Přestože došlo k odkladu, měl by být testnet hard forku Istanbul spuštěn již 2. října. Jedná se o 8. fork v řadě a pokud dojde dle všeobecného očekávání ke shodě komunity, nedojde k rozdělení sítě a tvorbě nové mince (fork vede k rozdělení sítě jen v případě neshody komunity na budoucnosti kryptoměny). Manažer nadace Etherea Hudson Jameson k tomu uvedl:

“Pro každého, kdo neví, jak to funguje, vybereme číslo bloku, které podle odhadů bude kolem 2. října. […] Mohlo by to však být o jeden nebo dva dny později nebo dříve, na základě toho, jak rychle budou dané bloky vytvořeny.“

Jak jsme psali dříve, zakladatel Etherea Vitalik Buterin se vyjádřil, že na chystaném forku nemá žádný podíl. Od toho si slibuje větší decentralizaci, avšak nejpalčivějším problémem Etherea je momentálně škálovatelnost.

Paxos Vytvořil Kryptoměnu Krytou Zlatem Pax Gold (PAXG)

Nová kryptoměna Pax Gold (PAXG) je fyzicky krytá zlatem a spustil ji Paxos – regulovaná společnost, která vlastní povolení Ministerstva finančních služeb NY (NYDFS). Jedná se o ERC-20 token (token položený na blockchainu Etherea). Každý token PAXG je údajně krytý 1 uncí fyzického zlata, které je uloženo v londýnském trezoru Brink

.

Společnost říká, že bude pokračovat v tvorbě dalších podobných projektů a dále to komentuje slovy:

„NYDFS schválil PAX Gold (PAXG)! Skutečné fyzické zlato na blockchainu, které bylo dnes spuštěno. […] Krypto nebo zlato? Paxos nabízí obojí s prvním tokenem krytým zlatem.

Nejedná se o reprezentaci komodity, ale o její skutečný právní titul. Toto je skutečný význam blockchainu, předpoklad, že nyní můžete [aktiva] snadno přemístit a dělit, aniž byste byli vázáni na manuální fyzický proces.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.cryptoglobe.com/
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *