Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Trezor k 10. výročí vydal 3 nové produkty včetně nové peněženky Safe 3 a limitované edice pouze pro Bitcoin

Výrobce české celosvětově oblíbené kryptoměnové peněženky oslavil své 10. výročí novým modelem hardwarové peněženky. Verze Trezor Safe 3 bude mít relativně příznivou cenu a v nabídce je i limitovaná edice.

Společnost se sídlem v České republice oficiálně oznámila spuštění Trezor Safe 3, své zbrusu nové hardwarové peněženky podporující více než 7 000 kryptoměn.

Novinka je již nyní dostupná pro předobjednávky ve 4 barvách, což zahrnuje cosmic black, galactic rose, stellar silver a solar gold. Design připomíná původní model, ale v novém stylovějším a modernějším provedení. Jako předchozí modely i tentokrát bude disponovat otevřeným zdrojovým kódem.

Vydání hardwarové peněženky Trezor Safe 3 přichází pět let poté, co společnost uvedla na trh Trezor Model T (v únoru 2018). Cena byla výrobcem stanovena na 1 899 Kč.

To se týkalo také limitované edice pouze 2 013 zařízení “bitcoin only” v sytě zlaté barvě. Ta se však téměř okamžitě po vydání vyprodala.

Kromě nového modelu peněženky společnost představila také své vlastní řešení ukládání fyzických soukromých klíčů Trezor Keep Metal. Záložní nástroj pro backup seed k samotné hardwarové peněžence je vyroben z nerezové oceli s vodotěsným těsněním. Cena začíná na 2 399 Kč za verzi obsahující zálohu 12 slov.

První peněženka, Trezor One, byla vydána v roce 2014 a je stále v prodej. O 9 let později je nyní možné přímo na stránkách výrobce za příplatek pouhých 200 Kč zakoupit next-gen peněženku Trezor s 0.96″ OLED displejem a vcelku povedeným designem a držet své kryptoměny v bezpečí hardwarové peněženky.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *