Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Agregátor dat o kryptoměnách CoinMarketCap, vlastněný kryptoburzou Binance, spouští plugin ChatGPT

Umělá inteligence si razí cestu do světa kryptoměn. Nový přídavný plugin pro přední AI model je zdarma a obsahuje aktuální data pocházející z platformy CoinMarketCap.

Uživatelé ChatGPT se zájmem o kryptoměny získají zbrusu nový plugin pro svého chatbota založeného na velkém jazykovém modelu (LLM). Postarala se o to služba poskytující data o kryptomarketu CoinMarketCap.

Podle oznámení z 11. října mohou uživatelé k této funkci přistupovat tak, že se přihlásí ke svému účtu ChatGPT Plus a jednoduše povolí plugin, což jim umožní klást LLM různé otázky související s kryptoměnami. Za používání pluginu se neplatí žádný další poplatek, kromě samotného předplatné ChatGPT Plus, které stojí 20 USD měsíčně.

V oznámení se uvádí:

Základní ChatGPT má omezené použití pro krypto nadšence, protože data jsou většinou omezena do září 2021. Nedávno rozšířené možnosti skenování webu ChatGPT mají rovněž omezení při poskytování kryptodat v reálném čase.

Prostřednictvím nového CMC-Pluginu mohou nyní uživatelé získat přístup k aktuálním datům přímo z CoinMarketCapu, což uživatelům umožňuje držet krok s rychle se měnícím kryptoměnovým prostředím.

Americký regulátor cenných papírů v soudní žalobě říká, že krypto aktiva nemají žádnou inherentní hodnotu

Plugin má fungovat jako AI kryptoanalytik, který v reálném čase analyzuje data z kryptomarketu prostřednictvím jednoduchých chatových výzev.

Podle tvůrců dokáže okamžitě reagovat na složité otázky, jako:

  • Jak korelují bitcoiny a ethery v roce 2023?
  • Podává Bitcoin obvykle lepší výkon ve všední dny nebo o víkendech?
  • Jaký byl výkon BTC v měsíci před americkými volbami za poslední 3 volební cykly?

To by mělo pro obchodníky znamenat výraznou úsporu času díky tomu, že za ně AI provede jinak časově náročnou analýzu dat. Zda se řešení osvědčí v praxi ukáže čas.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *