Trochu Lepší | Nejbohatší muž v Babylóně – George Clason

peníze, nejbohatší, bohatý, prachy, jak mít peníze, investice, pomoc
Advertisement

Každý z nás si přeje být bohatý a šťastný. Jistě, někdo vlivem svého okolí a okolností mohl během života k penězům zaujmout negativní vztah. Nicméně si myslím, že i takový člověk by si tajně přál mít hromadu peněz a být za vodou. Něco pro to udělat, tak to už je věc druhá. A právě proto bych s vámi rád sdílel následující video z youtube kanálu Trochu Lepší, popisující knihu Nejbohatší muž v Babylóně.

INFO: Bitcoinovej Kanál se tento týden přesouvá na čtvrtek 20:00

Nejbohatší muž v Babylóně

Tuto knihu jsem si docela zamiloval a rád bych vás na ni tímto způsobem upozornil. Doknce mám pocit, že jsem ji poslouchal jako audio nahrávku, což je velmi pohodlné a příjemné. Mnohdy mluvené slovo umožní samotný obsah a děj posluchači zpracovat ještě lépe, než samotná četba, ale to už ponechám na vás samotných.

Nejbohatší muž v Babylóně od George Clasona by se pravděpodobně dal zařadit mezi motivační knihy. Zároveň však vypráví příběh a má poměrně zábavný děj, který se točí kolem dvou lidí. Současného nejbohatšího člověka v Babylóně a jeho žáka. To, co mu mistr předá, vás možná bude také zajímat. Společně se podívejme na video, které něco málo z knihy předává dál a možná se pak sami dostanete i ke knize samotné.

Přestože snem většiny z nás asi není, být tím nejbohatším na světě, můžeme si z knihy i videa něco vzít a použít to. Pokud chcete rychlý návod, i ten existuje. Jednoduše musíte začít část peněz odkládat stranou a investovat. Fakt, že je to prosté, ještě neznamená, že to bude pochopitelné a akcepotovatelné pro každého. A co vy? Cítíte se na to? Možná, že již díky kryptoměnám sami podobnou věc děláte, nemám pravdu?

Video

Následující video je z Youtube kanálu Trochu Lepší. Doporučujeme po zhlédnutí přejít proklikem přímo na ytb a zanechat lajk či komentář. Věříme, že tato videa za to stojí a zaslouží si podporu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.