Kauza Tether | Newyorkský Nejvyšší Soud Prodlužuje Předběžný Příkaz – Rozhodnutí se Odkládá

news, soud, soudní, spor, kauza, rozhodnutí, případ, příkaz, aktuality, novinky, zprávy, kryptoměny, bitcoin, info

Soudce Nejvyššího soudu v New Yorku Joel M. Cohen rozhodl, že se prodlužuje předběžný soudní příkaz, který vydali v květnu, a to o dalších 90 dní. Do té doby se rozhodnutí o případu odkládá.

Příkaz se prodlužuje

Nejvyšší soud v New Yorku projednával případ stablecoinu Tether (USDT) a Burzy Bitfinex, která ho vydává. Jak jsme vás informovali, v dubnu byl Tether obviněn a od té doby proti němu vede případ newyorkská generální prokurátorka Letitia Jamesová. Soud tehdy zareagoval tak, že ihned vydal soudní příkaz.

Předběžný příkaz nařizuje společnosti iFinex Inc., provozovateli burzy Bitfinex i kryptoměny Tether, neprodleně zastavit rozpouštění dolarů, kterými mají být kryty tokeny stablecoinu Tether (USDT) a poskytnout veškeré dokumenty, aby nedošlo k zahlazování stop, apod.

Soud dnes rozhod odložit své rozhodnutí a prodloužit platnost předběžného opatření. Jádrem sporu je, zda má prokuratura pravomoc pokračovat v obvinění. Jde o to dokázat, jestli Bitfinex a Teher poskytoval své služby občanům New Yorku

Advertisement
, nebo ne. Bitfinex tvrdí, že ne, prokuratura však trvá naopaku.

TIP: Neuvěřitelný Omyl Tetheru – Nechtěně Vydali 5 Miliard USDT!?!

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.