Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Co si Nachystal Říct CEO Circle u Dnešního Slyšení Před Kongresem USA

Americký Kongres dnes usedá ke slyšení, které je určeno k prozkoumání regulačních otázek v odvětví kryptoměn. Jeremy Allaire, generální ředitel společnosti Circle, bude svědčit jako zástupce obchodní skupiny Blockchain Association.

Slyšení před kongresem USA

Narozdíl od nedávného slyšení projektu Libra, to dnešní má být mnohem širší.Allaire zastupuje Blockchain Association, protože Circle tyto problémy zná z první ruky,” řekla Kristin Smith, vedoucí sdružení Blockchain Association. Je optimistická, protože slyšení má za cíl definovat regulační výzvy a to, co můžou politici dělat lépe.

“Být občanem USA, který dodržuje zákony, by nemělo ve vývoji této globální technologie znevýhodňovat americké společnosti nebo americký průmysl.”

..Řekl Jeremy Allaire, který se u slyšení připojí k profesorce kalifornské právnické univerzity Irvine School of Law Mehrse Baradaranové či ke specialistce na kongresový výzkum Rebecce Nelsonové. Šéf Circle si ve svých poznámkách nachystal žádost, aby Kongres považoval digitální aktiva za svou vlastní, novou, třídu aktiv

.

„Kongres by měl přijmout regulace, které definují a zavedou digitální aktiva jako novou třídu aktiv a vytvoří vhodná pravidla a výjimky pro digitální aktiva. To bude vyžadovat legislativu, která pravděpodobně změní mimo jiné naše stávající zákony ohledně komodit, cenných papírů a bank.“

Dříve jsme vás také informovali o výslechu zástupce Facebooku a projektu Libra u kongresu nebo o žádosti ředitele Ripple, který politiky jménem společnosti žádal, aby dnes přistoupili ke kryptoměnám spravedlivě a mírně.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *