Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

KuCoin přidává možnost uzamčení KCS – až 50% úrok ročně

Burza KuCoin má vlastní tokeny – KuCoin Shares (KCS). Za jejich držení na platformě jsou hodleři a uživatelé burzy každý den odměňováni malou dividendou, založenou na poplatcích za obchodování. Nyní se rozhodli přidat možnost uzamčení KCS s ročním úrokem 35 – 50 %.

UPDATE: „Dnešní částka blokování KCS dosáhla denního limitu, takže výběrová adresa LOCKKCS je nyní neplatná. Přijďte a zúčastněte se znovu zítra 2. srpna 2019 v 00:00 (UTC + 8). Dnešní blokovací činnost trvala 6 minut a 6 sekund a 284 účastníků úspěšně uzamklo své KCS na KuCoin.” – Citováno z vyjádření burzy.

3měsíční uzamčení KCS

Pokud se chcete dozvědět, jak získat největší zhodnocení, tak v podstatě stačí vědět, že musíte mít alespoň 200 KCS a uzmknout je 1. 8. 2019. Maximální míra návratnosti je 50 % ročně. Uzamčení je na 90 dní, za které byste tedy měli získat něco okolo 12 % KCS navíc. Je však třeba dodat, že KuCoin uvádí, že se jedná o odhadovaný příjem, ten skutečný se zřejmě může a bude lišit.

Podmínky:

  • Uzamknutí KCS provedete jejich přesunutím do “LOCKKCS” prostřednictvím stránky pro výběr.
  • Minimální množství pro uzamčení je 200 KCS, max. na uživatele 500 000 (max. 10 000 denně) a 5 mil. celkově na platformě.
  • Uzamknout KCS lze od 1. 8. do 31. 8. přičemž čím dříve uzamknete, tím vyšší sazbu získáte (snižuje se o 0,5 % denně).
  • Uzamčené prostředky neodemykejte před uplynutím lhůty, jinak příjdete o celý úrok + 10 % jistiny.

KuCoin dále slíbil, že stejné množství, jaké bude celkem uzamčeno, spálí. Pálení tokenů proběhne v prosinci. Tyto novinky mají pozitivní vliv na kurz KCS. I proto není jasné, proč se burza rozhodla přidat také možnost zpětného odkupu KCS po odemknutí za cenu pouhých 10 % průměrné ceny v době uzamčení.

  • Registrovat na burze KuCoin se můžete s referralem ZDE, bez referralu ZDE.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.kucoin.com/news/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *