Sony Spolupracuje s Německou Společností Bitwala na Kryptoměnovém Bankovnictví

news, bankovnictví, banking, kryptobanking, bitcoin, kryptoměny, bank, banky, banka, tablet, domov, snídaně, káva, obchody, novinky, investoři
Advertisement

Kryptoměnové Bankovnictví s vestavěnou bitcoinovou peněženkou, debetní kartou a obchodními možnostmi. Takové služby nabízí Bitwala v Evropě a Sony je u toho.

Krypto bankovnictví je zde

Velká část zpráv k nám přichází z USA. Dnes tu máme společnost Bitwala ze sousedního Německa, která poskytuje kryptoměnové bankovnictví v Evropě. Nyní získala nový kapitál od investorů včetně společnosti Sony Financial Ventures. Celkem v rámci kola “série A” získala 13 milionů euro. Peníze poputují na rozšíření zákaznické základny firmy, přijetí nových zaměstnanců a spuštění bitcoinových účtů pro podniky.

Bitwala uvádí, že má maloobchodní zákazníky ve všech 31 zemích Evropského hospodářského prostoru. Nabízí obchodování s Bitcoinem přímo ze zákaznického účtu. Poskytuje službu kryptoměnového bankovnictví s vestavěnou bitcoinovou peněženkou a debetní kartou.

  • Výhoda: Pojištění vkladů do 100 000 euro jako u běžných vkladů fiat peněz v bance.
  • Nevýhoda: Historie ukázala, že ponechat dlouhodobě zlato v bance skončilo jeho postupnou ztrátou. Kryptoměny umožňují být svou vlastní bankou.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.