Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Velká švýcarská banka St.Galler Kantonalbank zahajuje obchodování s Bitcoinem a Ethereem pro své klienty

Švýcarská St.Galler Kantonalbank (SGKB), jedna z největších bank v zemi, oznámila, že ve spolupráci s globální SEBA Bank zaměřenou na kryptoměny zavádí obchodování digitálních aktiv.

SGKB a SEBA uvedly, že nová krypto služba je okamžitě k dispozici vybraným zákazníkům SGKB. To se uskutečnilo po krátkém období testování na začátku roku 2023. Počínaje podporou bitcoinů a etherů plánuje SGKB rozšířit svou nabídku o další kryptoměny na základě poptávky klientů.

St.Galler Kantonalbank, založená již v roce 1868, je významnou švýcarskou regionální bankou nabízející retailové a komerční bankovnictví, stejně jako soukromé a institucionální bankovnictví. SGKB je údajně pátou největší bankou ve Švýcarsku, s celkovým počtem 53,6 miliardy švýcarských franků (58,9 miliardy USD) ve správě aktiv na konci roku 2022.

Pro banku je partnerství se SEBA prvním krokem směrem do světa kryptoměn. Banka nyní klientům nabízí bezproblémový přístup ke kryptoměnám v rámci jejich stávajících investičních portfolií.

„Jsme potěšeni, že můžeme vybrané klientské základně nabídnout přístup k digitálním aktivům a digitální ekonomice,“ řekl Falk Kohlmann, vedoucí oddělení tržních služeb SGKB a dodal:

Díky spolupráci s bankou SEBA jsme zavedli jednoduché počáteční nastavení, které nám umožňuje učit se a růst v souladu s potřebami našich klientů. Jsme přesvědčeni, že digitální aktiva našeho klienta jsou chráněna v péči profesionálního a certifikovaného poskytovatele s rozsáhlými zkušenostmi v této oblasti.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *