Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Víte, že na BTC se dají sehnat takzvané Virgin coiny?

Virgin coin zní asi jako úplně jiná kryptoměna, ale přeci jen se jedná o BTC. Co to tedy je a k čemu je to dobré? Pojďme se na to podívat!

Virgin coiny na BTC

Už jste někdy slyšeli o Bitcoinech, kterých se v podstatě nikdo nikdy nedotkl?
Ano je to možné, abych to upřesnil, jedná se o mince BTC, které byly pouze vytěženy, a jsou takzvaně čisté. Nikdy s nimi nikdo neplatil, nepřeváděl je, a tak mají přesný počet transakcí rovnající se nule.

Máte i vy takový virgin coin?

Pokud si myslíte, že takové mince máte, možná budete na omylu. Ikdyž jste s vašimi BTC totiž neučinili transakci, ani jste je jinde nepřesouvali, nejspíše nemáte Virgin coin. Počítá se totiž i transakce z burzy, nebo třeba z coinbase k vám. Takže BTC které vám dorazí budou mít nejméně jednu transakci.

Jak se tedy k Virgin coinu dostat?

Jedinou cestou je tě těžba! Pokud na svou peněženku vytěžíte nějaké mince Bitcoinu, budou mít přesně nula transakcí. Zdá se to jednoduché? Opak je pravdou, nejspíše totiž nebude stačit těžit někde v poolu nebo si koupit těžební výkon. Tyto pooly a mining cloudy totiž netěží přímo na vaší peněženku. Pouze vám pošlou odměnu, a to už zase máte minimálně jednu transakci. Jediným řešením tak je těžit mimo pool a natěžit si na vlastní peněženku. Jak asi tušíte to je v dnešní době takřka nemožné.

Proč?

Takových mincí je minimum, a je velmi těžké se k nim dostat. Jak asi tušíte, je to omezené zboží na trhu, a někteří spekulují, že by mohlo mít cenu. Takový čistý Bitcoin totiž nemá jen tak někdo. Jedinou cestou jak si ho lze v podstatě obstarat je poprosit pool, ab něco natěžil na konkrétně vaší peněženku, abyste získali Virgin coin. No, můžete to zkusit…

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *