Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Výrobce bitcoinových ASIC minerů Bitmain nemá z čeho zaplatit výplaty, zaměstnanci příjdou o bonusy

Zaměstnanci předního výrobce těžebního hardwaru pro Bitcoin se potýkají s prodlením výplaty. Kromě toho čelí citlivému snížení mzdy a navíc příjdou o všechny bonusy a příplatky.

Výrobce integrovaných obvodů specifických pro bitcoinové aplikace (ASIC) Bitmain pozastavil výplaty mezd zaměstnanců za září. Společnost údajně také snížila všechny „bonusy a pobídky“ pro své zaměstnance.

Pracovníci, kteří kteří nyní stále čekají na peníze, navíc čelí 50% snížení základní mzdy. Společnost jim údajně poskytla toto zdůvodnění:

Za měsíc září společnost ještě nedosáhla čistého kladného peněžního toku, zejména v objednávkách [nových] ASIC. Tým výkonného managementu proto rozhodl, že mzdy za měsíc září budou pozastaveny, aby byly přezkoumány po 7. říjnu po prázdninách.

Kryptosvět trpí pod útokem hackerů a podvodníků! Neblahý 153% meziroční nárůst ve 3. čtvrtletí: Immunefi

Je pozoruhodné, že zatímco hash rate navzdory bear marketu neustále rostl, ve skutečnosti těžaři mohou být na ústupu pokud jde o nákup strojů, což by se teoreticky mohlo teprve projevit v síti. Problémy společnosti Bitmain odrážejí situaci na trhu těžebního vybavení, série ASIC Antminer společnosti je v současné době nejvyšší generací hardwaru, jaký si bitcoinoví těžaři mohou zakoupit.

V roce 2021 Jihan Wu, spoluzakladatel Bitmainu, oznámil urovnání rok trvajícího vlastnického sporu se spoluzakladatelem Micree Zhanem. Podle dohody Wu odstoupil z funkce předsedy a generálního ředitele Bitmain a prodal svůj vlastnický podíl Zhanovi za 600 milionů dolarů. V té době Bitmain plánoval počáteční veřejnou nabídku v hodnotě 5 miliard dolarů do konce roku 2022. Předpokládá se, že takové plány byly odloženy kvůli probíhajícímu medvědímu trhu.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *