Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Vyvážené portfolio

Abychom měli klidné spaní, ať se na trhu děje cokoliv, potřebujeme diverzifikovat. To znamená, že svůj majetek chytře rozkládáme na více částí. Pokud se jedné části našeho kapitálu nedaří, tak v případě, že máme náš majetek dobře rozložený, bude se velmi pravděpodobně dařit jinde. Pokud majetek rozložený nemáme, jen se bezmocně díváme, když se situace na trzích vyvíjí v náš neprospěch.

V ideálním případě se nám daří nakupovat levně a prodávat draze, a tak naše portfolio necháváme stále růst. Diverzifikací můžeme mnohé získat a v podstatě jí nic neztrácíme.

Co se dělo, když trh s kryptem minulý týden padal? Rostly drahé kovy, především zlato. Drahé kovy mají s kryptem mnoho společného. Především jsou anonymní, nikdo neví, kolik jich máme a jejich zásoba je omezená, předem určená podobně jako tomu je u BTC.

Na rozdíl od krypta mají tisíciletou historii, ve které vždy zvítězily nad fiatem. Ne nadarmo se o Bitcoinu hovoří jako o „digitálním zlatu.“ Odkaz na zlato je zde zcela na místě. Mají pochopitelně i svá specifika, proto se na trzích pohybují opačně.

Jak si drahé kovy pořídit? Ideálně tak, aby zapadaly do našeho celkového majetku a toho, jak jej chceme zhodnocovat. Můžeme je nakoupit na e-shopu nebo na aukru, což moc nedoporučuji, je zde riziko, že koupíme padělek, není zde garance zpětného odkupu, apod. Bez dostatečných informací ani nebudeme vědět, kdy vlastně nakoupit a – co je mnohem důležitější, jak nám ukázal i poslední pád krypto trhu – kdy prodat.

Koho zajímá více informací o nákupu drahých kovů, jejich výhodách a celkovém místě v našem portfoliu, ať se ozve nebo ať na sebe nechá telefon na níže uvedených kontaktech:

Tel.: 774 333 785

Mail: josef.stastny@goldengate.cz

Web: josefstastny.cz

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *