Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Laserové oči nebyly dobrý nápad! Raoul Pal dává dohromady každý volný dolar a čeká růst kryptotrhu

Trend bitcoinových nadšenců, kteří do svých profilových fotografií na Twitteru vkládali laserové oči, nepřinesl nic dobrého. Nyní však makro Guru Raoul Pal hledá pod polštářem “každou korunu”, aby nakoupil kryptoměny.

Vrchol jsme ještě neviděli

Ještě to nebyl top, říká generální ředitel společnosti Real Vision Raoul Pal. Ekonom a bývalý manažer hedgeového fondu v Goldman Sachs říká, že laserové oči byly při zpětném pohledu pravděpodobně známkou nadměrné důvěry a místním vrcholem na krypto trzích.

„Řekl jsem, že Laserové oči nebyly dobrý nápad… Byl dočasný vrchol. Arogance nikdy neplatí účty.“

“Laserové oči” má, aby si posvítil pod polštář

Laserové oči měly znamenat víru bitcoinové komunity, že se dočkáme 100 tisíc dolarů za Bitcoin do konce roku. Přestože je Pal bitcoinový býk, říká, že to nebylo to nejšťastnější, s čím komunita mohla přijít. Sám však nyní říká, že hledá každou poslední část peněz, kterou najde, aby ji napěchoval do svého portfolia. Navzdory děsivé cenové korekci, na kterou zřejmě budeme vzpomínat jako na květnový krach na kryptotrhu, Pal nevěří, že jsme již viděli býka doběhnout za obzor.

„Ho hum… Teď hledám peníze pod polštářích pohovky, které bych přidal. Cítím se strašně, ale to je povaha třídy aktiv 65 + [volatilita]. […] * Poznámka – nemyslím si, že je to vrchol. Jen prozatímní velká korekce.”

Několik grafů, o které se opírá Raoul Pal

Těžko říct, zda s propadem měla něco společného arogance či přílišný optimismus, který přešel v trend, kdy si řada lidí dávala na profilovky laserové oči. Pravděpodobně to mohl být jeden z důvodů, proč byla panika tak silná. Lidé

a především nováčci v kryptosvětě si mohli být až příliš jistí tím, že se dočkáme 100 tisíc dolarů za BTC, což ve finále způsobilo o to větší otřes, když trh začal najednou prudce padat.

Přesto nyní Pal tiší obavy svým ujištěním, že by se podle něj nemělo jednat o začátek bear marketu. Několik následujících grafů, které sdílel na svém Twitteru, vám napoví, proč si to myslí.

BTC 2021 vs. 2013

 

BTC 2021 vs. 2017

 

Míra přijetí technologie krypto vs. internet

 

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

Cena BTC dnes lehce klesla. Makro Guru říká, že do 18 měsíců dosáhne 300 000 $

Raoul Pal věří, že nás čeká altcoinová sezóna: Ethereum může jít až na 20 tisíc $

Happy Bitcoin Pizza Day: 11 Let od nákupu 2 Pizz za 10 000 BTC, tedy 8 miliard korun

Microstrategy CEO Michael Saylor zprostředkoval úspěšné setkání Elona Muska a severoamerických těžařů Bitcoinu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *