Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Youtuber byl zbaven jména kvůli drogám: Značka BitBoy Crypto již nebude zahrnovat Bena Armstronga

Ben Armstrong již nebude součástí značky „BitBoy Crypto,“ která měla v době vyhození influencera dosah více než 3,3 milionu sledujících.

BJ Investment Holdings, mateřská společnost Hit Network, která kontroluje značku BitBoy Crypto, přerušila styky se svou veřejnou tváří Benem Armstrongem. V oznámení z 28. srpna na YouTube a dalších sociálních médiích mluvčí společnoti vyjádřil lítost nad ukončením obchodního vztahu.

Podle oznámení společnost dosáhla svého rozhodnutí po snaze pomoci Armstrongovi „během jeho opětovného zneužívání návykových látek.“ Firma tvrdila, že Armstrong způsobil „emocionální, fyzickou a finanční škodu“ zaměstnancům Hit i divákům a dalším ve světě kryptoměn.

Pozor na sdílení! Brazilský influencer přišel o svá digitální aktiva náhodným odhalením soukromého klíče

Armstrong veškerá obvinění popřel na X (dříve Twitter). Zveřejnil zprávu o negativních výsledcích drogových testů z 29. srpna a popsal krok Hit Network jako pokus o puč.

Nakonec vyhrajeme. Nemůžete někomu ukrást společnost, kterou postavil na své identitě, a vyhrát, uvedl influencer.

Armstrong byl spojen s údajnou propagací neúspěšných či podvodných projektů včetně FTX. Před svými miliony fanoušků na X a YouTube údajně urážel významné osobnosti, včetně prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a předsedy Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států Garyho Genslera.

V srpnu 2022 podal žalobu pro pomluvu na YouTubera Erlinga Mengshoela Jr., známého také jako „Atozy,“ ale případ stáhl poté, co Mengshoel Jr. vybral na svou obranu více než 200 000 dolarů.

Influencer pracoval na budování značky BitBoy Crypto 5 let. Svůj kanál na YouTube spustil v únoru 2018 a dosáhl milionů sledujících. Řada z nich se ho nyní zastává a vyjadřují pochybnosti nad budoucností značky „BitBoy Crypto“ bez její nejznámější tváře.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *