Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Za jeden bitcoin 130 tisíc dolarů a další vrchol cyklu již v roce 2025! Co predikuje analytik CryptoCon po halvingu?

Bitcoin má podle analytika CryptoCon bezmála zdvojnásobit svou historicky nejvyšší cenu, která je aktuálně na úrovni cca 69 tisíc dolarů. Teorii staví na halvnigu.

Půlení těžařských odměn – tzv. halving – je jeden ze základních principů pevně zabetonovných do srdce Bitcoinu. Dochází k němu každé 4 roky a díky tomu se v souvislosti s BTC hovoří o měně s omezenou nabídkou, která má zakódovanou klesající inflaci.

Populární obchodník a analytik CryptoCon na sociální síti X odvodil svůj dvouletý cenový cíl kolem 130 000 dolarů za 1 BTC. Pro analytika zůstává plán bullish a reakce na příští halvingy se nezmění.

V poslední době jsem dělal spoustu experimentů s topem bitcoinového cyklu a stále čekám, že se cílová cena bude pohybovat kolem stejné hodnoty… 130k.

O halving se CryptoCon svou predikcí opírá silně, jak naznačuje následující graf.

Zde opět vidíme cenu 138k. Tyto trendy začínají dole od prvního raného vrcholu (žlutá tečka). Trend je pak vykreslen přes diagonální support, který nese nejvíce datových bodů, uvedl CryptoCon a dodává:

Tímto postupem byla přesně nalezena cena posledních dvou vrcholů cyklu a s naším trendem z minulého cyklu nám dává cenu přibližně 138k. Jsem připraven na nižší ceny, ale hvězdy se v tomto cyklu pro Bitcoin srovnávají na 130k!

Této ceny by měl král krypto trhů podle analytika dosáhnout v roce 2025.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *