Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Zakladatelé analytické platformy Glassnode oznámili signál, po kterém altcoiny začnou prudce růst na vrchol

Spoluzakladatelé Glassnode Jan Happel a Yann Allemann říkají, že trh ostatních krptoměn mimo Bitcoin, tedy altcoinů, se chystá prolomit cestu na nová maxima.

Analytici stojící za vznikem on-chain platformy Glassnode říkají, že po dlouhé fázi konsolidace se Ethereum v páru s Bitcoinem vymanilo z patternu a míří výše, což naznačuje, že altcoiny se chystají prudce stoupat.

Pár ETH / BTC je poměr, který řídí altcoinový býčí trh, uvadějí analytici a dodávají:

Poměr ETH / BTC je měřítkem na kryptotrhu. Čím vyšší poměr, tím větší risk-on v kryptoměnách (altcoinech). Když roste pár ETH / BTC, altcoiny rostou.

A právě jsme se po dlouhé konsolidaci od konce roku 2021 dostali výše. Altcoiny budou stoupat. Vše nasvědčuje tomu, že dojde k blow-off topu, jak naznačil Henrik Zeberg.

Henrik Zeberg, ekonom zmiňovaný zakladateli Glassnode, predikoval vstup kryptoměn do bouřlivé rally. Jde o scénář, který spíše než několikaletý růstový cyklus znamená krátký a velmi silný růst na historická maxima.

Happel a Allemann také sledují poměr Bitcoinu vůči S&P 500 – BTC / SPX – který je podle nich klíčovým ukazatelem býčích a medvědích trhů pro riziková aktiva, jako je BTC.

Od té doby, co náš poměr BTC / SPX spustil BULL MARKET SIGNÁL, BTC vzrostl o 120 % a SPX o 28 %! Poměr BTC /SPX je silným indikátorem BEAR vs. BULL marketu.

V tuto chvíli poměr posiluje. Zablikal v únoru 2023 – a proto je od té doby rozumné být v LONGU RIZIKOVÝCH AKTIV. Nic nenasvědčuje tomu, že by se v souvislosti s tím něco změnilo, uvedli zakladatelé Glassnode.

Aktuálně bitcoinová dominance dosahuje 50,7 % a ukazatel altcoin season index hodnoty 65, což znamená, že v tuto chvíli ještě není altcoinová sezóna. Ta začíná až na hodnotě 75, nad kterou index krátce stoupl v lednu, ale neudržel se.

Další:

Jsme na počátku změny v online prostředí, říká CEO českého projektu Maitreja (MAIT) Ladislav Kocián

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *