Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Zlato je dobré v ukládání kupní síly, ale Bitcoin ji zvyšuje: Tato predikce sleduje 10 milionů USD

Jesse Myers, kterého Cointelegraph představil jako manažera fondu a expertního poradce na bitcoiny, sdílí odvážnou predikci ceny Bitcoinu.

 

Spotify testuje nové způsoby poslechu hudby pomocí Web3 a kryptoměn

 

10 milionů USD

Myers dospěl k závěru, že Bitcoin může dosáhnout 10 milionů dolarů za minci nebo i více. To by podle ní znamenalo, že pojme 25 % celosvětového bohatství.

Svůj „pobuřující“ cenový cíl pro BTC stanovil pro časové období několika příštích desetiletí. V té době se má podle Myerse jeho cena znásobit 500násobně.

Bitcoin se může potýkat s „brutální“ volatilitou, připustila. Hodleři i kritici by však neměli pochybovat o jeho dlouhodobé cenové trajektorii.

Bitcoin má nemyslitelnou vlastnost: časem získává na hodnotě. Zlato je dobré v ukládání kupní síly, ale Bitcoin kupní sílu zvyšuje.

Hodnota uložená v bitcoinech se postupem času stává cennější, protože bitcoinový design je stále vzácnější. Stačí, abyste během toho přečkali (nepochybně brutální) volatilitu, uvedla.

Analytik vyčíslil aktuální celosvětovou alokaci do BTC jako 0,05% dostupného bohatství k roku 2023 – 400 miliard dolarů.

„Je to 1/2000 celkové hodnoty aktiv na světě,” uvedl a dodává:

S tím na mysli musíme položit důležitou otázku: když se mechanika Bitcoinu bude i nadále projevovat (což způsobí, že jeho hodnota bude i nadále spolehlivě stoupat každé 4 roky), uvědomí si více než 0,05% celosvětového kapitálu, že chce být v aktivu jako je toto? Myslím si, že jediný logický závěr je ano.

Tento poznatek, jak Myers předpovídá, znamená, že 10 milionů dolarů za Bitcoin by měl být “konzervativní odhad.”

Celkově můj osobní názor na to, kde je strop pro Bitcoin, je jednoduchý… je velmi vysoko. Téměř do té míry, že se stydím ukázat svou analýzu.

Mé konzervativní odhady naznačují nehorázný plný potenciál ceny Bitcoinu: 10 milionů dolarů za Bitcoin, v dnešních dolarech. Jinak řečeno, domnívám se, že plný potenciál Bitcoinu by mohl pohltit ~25 % světové hodnoty.., zatímco dnes tvoří pouhých 0,05 %. To je absurdní. To znamená, že věřím, že Bitcoin by mohl v příštích desetiletích reálně (po očištění o inflaci) 500x vyrůst.

Predikce 10 milionů dolarů za Bitcoin je rozhodně jednou z největších, jaké jsme zatím citovali.

 

Coinbase spouští vlastní layer-2 síť pro napájení dApps nazvanou Base

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *