Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Zmatky Ohledně Zákazu Kryptoměn v Indii Způsobila Místní Centrální Banka

Ministr financí Indie se snaží objasnit zmatky ohledně statusu kryptoměn v zemi. Indická rezervní banka (RBI) přijala opatření, kterými znemožnila velkému množství lidí nákup kryptoměn, přestože to žádný zákon nezakazoval.

Zmatky kolem Kryptoměn

Jak jsme vás informovali dříve, indický ministr financí Anurag Thakur prohlásil, že žádný platný zákon zakazující kryptoměny nemají. Tím zdůvodnil, proč indická vláda nečiní nic proti nikomu, kdo je používá. Jenže centrální banka Indie postupovala zcela opačně.

RBI loni nařídila všem Indickým finančním institucím, aby přestaly poskytovat bankovní služby komukoli, kdo se zabývá kryptoměnami. Její opatření účinně zabránilo velkému množství lidí obchodovat kryptoměny. Nyní je tento příkaz napadán u soudu.

Kromě toho svým jednáním doslova zlikvidovala kryptoburzy v zemi. Zebpay, největší kryptoburza v Indii, byla nucena ukončit činnost v září 2018. Mezi další odstavené kryptoslužby patří Koinex a Coinome, založená společností Billdesk. Nyní se ministr financí Indie snaží zmatky objasnit…

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *