Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Zpráva Cestovatele V Čase 2 – Náprava Společnosti

Píše se rok 2025 a posílám vám do minulosti tuto zprávu. Můj kolega, který změnil běh dějin, byl zatčen a jeho druhá zpráva byla vymazána. Ano, byl to autor předešlé zprávy, která vám byla doručena před 5 lety. Dnes je ideální čas na doručení mé zprávy. Přesně za 5 let od tohoto dne (16. května 2024) se rozhodne o osudu světa. Náprava společnosti je nutná a Česká republika bude místem, kde k tomu došlo.

Založeno na článku od anonymního cestovatele časem.

Zpráva o tom, co vás čeká

Náprava společnosti je nutná, ale od začátku… Představte si svět, ve kterém jsou to lidé, kdo rozhoduje, jakým způsobem se daně použijí a co za ně bude pořízeno. Svět, ve kterém nevytváří peníze centrální banky výměnou za dlužní úpisy státu, ani komerční banky prostřednictvím bankovních úvěrů, ale prakticky všichni občané. Děje se to formou určitého velmi promyšleného algoritmu, který nevytváří dluh.

Všichni lidé se zde spolupodílejí na rozhodovacích procesech a mají dokonalý přehled o tom, za co se jejich společné peníze utrácejí. A je toho víc!

Blockchain zautomatizoval většinu procesů – např. daně

Daňové otázky jsou nesmírně jednoduché a fungují automaticky. Nikdo nemusí podávat daňové přiznání, ani nosit jakékoli formuláře a žádosti někam na úřad. To vše nyní obstarává blockchainová technologie. Jelikož jsou všechny platby daní plně zautomatizované, nikdo nemusí vynakládat žádné prostředky na povinnou evidenci, daňové poradenství a podobné záležitosti, které kdysi tak zatěžovaly všechny podnikatele.

Stát začíná konečně fungovat

Stát fungující na Blockchainu je plně v rukou svých občanů, kteří se spolupodílejí na všech rozhodovacích procesech. Díky transparentnosti je vše pod nepřetržitým dohledem a žádné prostředky nemůžou být ze státních peněz ukradeny. Nikdo nemůže rozhodování zmanipulovat a díky tomu prakticky neexistuje korupce.

Práce již pro většinu lidí není jediným zdrojem příjmů

Potřeba lidské práce se snížila na minimum. K tomu došlo díky masivním technologickým úsporám. Tyto úspory pramení jak ze samotného blockchainu, tak i z použití čím dál důmyslnějších strojů. Pracovní doba byla snížena na pouhých 13 hodin týdně. Díky tomu se lidé začali mnohem více věnovat svým zálibám. Každý měsíc se zvýší produkce práce strojů o 100 % až 300 %. Odhaduje se, že to bude trvat ještě 5 let. Potom se produkce ustálí.

Technologie umělé reality

Technologie umělé reality také umožnila odhalit skryté nadání a potenciál každého člověka, díky čemuž se lidstvo prudce rozvíjí. Lidé začali být závislí na umělé realitě a někteří se dokonce zbláznili. Bohužel vám ale nemůžu říct vše, co můj kolega svou zprávou způsobil. Ovlivnilo by to budoucnost nežádoucím směrem.

Umělá inteligence nikdy nebyla tak vyspělá

Díky IoT začaly vznikat poměrně primitivní chytré domácnosti a chvíli to vypadalo, že z toho nic moc nebude. A pak se to stalo. Jeden projekt najednou vyřešil problémy s bezpečností a rozklíčoval problematická místa, díky čemuž vzniklo první chytré město na světě. Než se koncept rozšířil, tak se nějakou dobu čekalo, jak tento experiment dopadne a panovala nedůvěra. Brzy však výsledky předčily i ty nejoptimističtější odhady.

Náprava společnosti

Nyní náš tým vývojářů pracuje na tom, jak pomocí umělé inteligence napravit společnost. To však nelze, proto jsem vyslal tuto zprávu. Musíme vyřešit vysokou závislost na umělé realitě. Účelem této zprávy je zasadit semínko do vaší mysli. Věřím, že jakmile nastane ten čas, několik z vás udělá důležité rozhodnutí. Toto rozhodnutí mírně vychýlí další osud lidstva požadovaným směrem. Potom bude náprava společnosti na dosah!

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *