Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

2 další super odvážné predikce – “Bitcoin to the moon!”

Berme každý odhad budoucí ceny s rezervou a spíš jen pro pobavení. Některá predikce vyjde, ale která? Nově tu máme 2 super bullish předpovědi a obě míří hodně vysoko.

Super cyklus

První predikce hovoří o něčem s nálepkou “super cyklus”. Generální ředitel kalifornského krypto hedgeového fondu Parallax Digital říká, že na takový dlouhodobý “super cyklus” se Bitcoin právě chystá.

Ten by podle něj měl pro cenu Bitcoinu znamenat silný růst. A to tak moc, že očekává 3239% zhodnocení a cestu až na 240 000 USD / BTC. Robert Breedlove k tomuto číslu dospěl tak, že analyzoval historický vývoj a situaci ve světě.

Očekává násl. vývoj:

  • Do května 2020 (halving) – 14 000 USD za bitcoin
  • Do prosince 2020 – 20 000 USD za bitcoin
  • Do prosince 2023 – 240 000 USD za bitcoin

Klíčovou roli podle něj bude hrát omezené množství BTC mincí. Breedlove však zároveň varuje, že každý by měl provést svůj vlastní výzkum a že na obzvláště nestabilních a riskantních kryptotrzích se může stát cokoli. Přesto nelze pominout fakt, že tu máme jeho super predikci očekávající 240 tisíc $ za Bitcoin.

Super odvážná predikce

Druhá super analýza s odvážnou cenovkou na BTC je ještě o chlup šílenější. Miliardářský rizikový investor Tim Draper říká, že cena bitcoinů by mohla zasáhnout 250 000 dolarů za méně než rok po halvingu. Přesně uvedl:

„Pokud provedete technickou analýzu, vypadá to, že to bude trvat asi šest měsíců až rok po halvingu, kdy překročíme 250 000 dolarů za Bitcoin…

Nemůžu se dočkat, protože jsem tak frustrovaný tím, že banky berou 2,5 až 4 procenta pokaždé, když platím kreditní kartou. Jsem připraven na tuto novou měnu, která je bez tření, otevřená a transparentní.“

Závěr

Tak co tomu říkáte, můžou mít tito analytici a jejich super odvážné predicke pravdu? Je to trefa do černého, nebo jen další přešlap do bláta? Tim Draper i Robert Breedlove se svými odhady blíží k ceně čtvrt milionu dolarů za Bitcoin, liší se pouze časem, kdy by se na tuto úroveň měl BTC dostat. Přesto berme každý odhad budoucí ceny s rezervou a spíš jen pro pobavení.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Update | Craig Wright v kauze Kleiman – tohle snad už nikdo nebere vážně!

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *