Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

46násobný růst na obzoru: CEO Ark Invest Cathie Wood předvídá cenu Bitcoinu

Zakladatelka a generální ředitelka společnosti pro správu investic ARK Invest Cathie Wood predikuje růst BTC o více než 4 600 %.

Bullish předpověď Cathie Wood

ARK Invest se stále drží prognózy 1 milionu dolarů. Uvedla to CEO společnosti Cathie Wood. V rozhovoru pro Bloomberg potvrdila svou predikci, že by se Bitcoin mohl do roku 2030 dostat nad 1 milion dolarů, což je nárůst o více než 4 600 % oproti současné ceně.

Ach ano. Více než 1 milion dolarů… do roku 2030, odpověděla.

Cathie Wood říká, že pokles ceny vlajkového kryptoaktiva o přibližně 70 % z jeho historického maxima vyvolává zvýšený zájem velkých investorů.

Zdá se, že se sem stěhují instituce. Berou tento pokles cen z téměř 70 000 USD na zhruba 20 000 USD jako příležitost přejít do nové třídy aktiv.

Šéfka ARK Invest k tomu dodala, že institucionální investoři mohou mít o BTC pochybnosti, ale co určitě nechtějí, je minout novou třídu aktiv. A tou podle ní Bitcoin určitě je.

Leží dno bear marketu na ceně 17 500 dolarů za Bitcoin?

Predikce růstu na milion dolarů za jeden bitcoin znamená, že by se každý vložený dolar z hlediska investice znásobil hned 46krát! Bitcoin už v minulosti předvedl, že tyto násobky dělat umí, ale budoucnost nezná nikdo.

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.

 

Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *