Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

6. – 8. 6. Praha hostí největší bitcoinovou konferenci v Evropě! Na BTC Prague potkáte Michaela Saylora či Adama Backa

V hlavním městě České republiky se uskuteční kryptoměnová akce světových rozměrů. Bitcoinový veletrh BTC Prague začne již brzy a my pro vás máme slevu na vstup.

 

Nouriel Roubini, známý také jako „Dr. Doom,“ varuje před šokem: Boj s inflací bude mnohem těžší, než očekáváte

 

Podle tiskové zprávy BTC Prague se 6. – 8. 6. koná největší a nejvýznamnější akce v Evropě, která je zaměřená čistě na nejpopulárnější kryptoměnu –  Bitcoin.

Během třídenního veletrhu vystoupí 100 speakerů z celého světa. Hlavními postavami konference jsou šéf MicroStrategy Michael Saylor, vývojář a CEO Blockstream Adam Back, bitcoiner a ekonom Saifedean Ammous či ikonická postava kryptokomunity Hodlonaut.

Dostaví se také početná česká a slovenská bitcoinová reprezentace. Mezi jména, která není žádnému fanouškovi kryptoměn potřeba představovat, patří Marek “Slush” Palatinus a Pavol “Stick” Rusnák. K dalším známým členům české a slovenské kryptokomunity pak patří Dominik Stroukal, Josef Tětek, Juraj Bednár či Lukáš Kovanda.

Fakt, že se největší a nejvýznamnější bitcoinový veletrh uskuteční právě v Praze, má podle pořadatelů symbolický rozměr. Martin Kuchař, stojící také za ostravskými ročníky ChainCamp, říká, že Česko je “Bitcoin Valley” krypto světa a Praha by se mohla směle nazývat hlavním světovým městem Bitcoinu.

Důvodem je, že právě v České republice vznikla řada revolučních projektů, které sehrály klíčovou roli v adopci největší světové kryptoměny. Jmenovat můžeme třeba hardwarovou peněženku Trezor z dílny SatoshiLabs, první mining pool od Braiins či bitcoinové automaty General Bytes.

BTC Prague beru jako další český projekt, který potvrzuje význam Česka pro bitcoin, uvedl Martin Kuchař.

Vstupenky na veletrh jsou stále k dispozici a Kryptohodler.cz vám jako mediální partner BTC Prague může zprostředkovat slevu na vstup.

  • Můžete mít vstup zcela zdarma na Expo část s kuponem: freeexpo
  • Dále získáte 35% slevu na jakoukoliv vstupenku se slevovým kódem: takethisoffer
  • Na stránkách se uvádí, že se cena vstupenek bude postupně zvyšovat, takže nákup neodkládejte.

Kódy zadávejte při objednávce na https://www.btcprague.com/#tickets

 


Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *