Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Na Binance Australia se Bitcoin obchoduje o 5 000 dolarů levněji! Problémem je dostat tam prostředky na nákup

Je Bitcoin příliš drahý? Chybějící přístup fiat měny na kryptoburzu vedl k propadu ceny Bitcoinu o více než 5 tisíc dolarů na australské pobočce Binance.

 

Bitcoin se zdá být připraven k růstu na 33 500 USD, zatímco metriky BTC v řetězci dosahují bodu varu: Glassnode

 

Jeden bitcoin lze koupit za ekvivalent asi 22 až 23 tisíc USD na Binance Australia, pokud se platí pomocí australských dolarů. Problém je dostat tam finance.

K situaci došlo kvůli blokování kryptoměn ze strany bank. Místní krypto obchodníci urychleně prodávají své držby kryptoměn do australských dolarů, než se za pár dní zavřou dveře pro výběry do místních bank.

O odepření přístupu k bankovním službám ze strany svého poskytovatele Binance Australia informovala uživatele 18. května. Zatímco vklady byly zastaveny okamžitě, výběry pomocí služby PayID mají zůstat otevřené do 1. června 17:00 místního času.

Bitcoin se slevou okolo 20 % oproti aktuální tržní ceně láká obchodníky k arbitrážím. Ti, kteří doufají, že vydělají na levnějším bitcoinu, však mohou být zklamáni.

Bez možnosti vkládat australské dolary do obchodní peněženky a vlivem tučných prémií za přeměnu jiných krypto aktiv na australské dolary je pro uživatele obtížné získat zlevněné BTC.

Binance mezitím marně hledá jiného poskytovatele bankovních služeb. Nicméně podle platformy mají Australané stále možnost nákupu kryptoměn pomocí platebních karet, a to za aktuální tržní cenu.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Potenciální spuštění CBDC se blíží! Evropská centrální banka vydala výsledky testování prototypu digitálního eura

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *