Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Turisté mířící na Bali byli varování: Budeme s vámi tvrdě jednat, pokud provedete kryptotransakci, říká guvernér

Bali varuje turisty, že jim za případné provedenení jakékoli platby pomocí kryptoměny hrozí tvrdé postihy.

 

Ekonomika bitcoinových Ordinals roste závratnou rychlostí: Nyní získává stablecoin krytý dolarem na Bitcoinu

 

Guvernér Bali Wayan Koster vyslal zahraničním turistům jasnou zprávu, že kryptoměny jsou nelegální formou platby, a to i v hotelech, restauracích a malých firmách.

Výroky o „tvrdém jednání” s turisty zazněly během nedělní tiskové konference týkající se cestovního ruchu a informoval o nich Channel News Asia.

Zpráva uvádí:

Se zahraničními turisty, kteří se chovají nevhodně, vykonávají činnosti, které nejsou povoleny v jejich vízovém povolení, používají kryptoměny jako platební prostředek a porušují další ustanovení, bude tvrdě naloženo.

Koster jmenoval některé sankce, kterým mohou nejen “pachatelé kryptoplateb” čelit.

Přísné kroky sahají od deportace, správních sankcí, trestních sankcí, uzavření obchodních prostor a dalších tvrdých sankcí.

Tím to nekončí, Koster totiž zdůraznil, že v Indonésii je zakázáno používat jakékjoli jiné měny než rupie. Tresty za tyto “zločiny” zahrnují odnětí svobody až na jeden rok a pokutu až do 200 milionů rupií (cca 13 300 dolarů). Dále dodává:

Lidé, kteří provádějí směnárenské činnosti bez povolení Bank Indonesia, mohou být potrestáni odnětím svobody na jeden rok až maximálně na pět let a minimální pokutou 50 milionů rupií až maximálně 22 miliard rupií.

Pokud se chystáte na dovolenou, raději si před volbou destinace udělejte průzkum místních zákonů, na Bali vás totiž můžou čekat velké problémy za pouhou platbu Bitcoinem.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *