Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Ekonomika bitcoinových Ordinals roste závratnou rychlostí: Nyní získává stablecoin krytý dolarem na Bitcoinu

Prudce rostoucí bitcoinové NFT dosahují zajímavého milníku. Právě vznikl americkými dolary krytý stablecoin na bitcoinovém blockchainu.

 

Risk/reward ratio – co to je, proč má cenu se tím zabývat a jaký to má význam pro kryptoměnový trading a investice?

 

Cílem nového tokenu Stable USD je stát se měnou pro obchodníky, kteří provádějí transakce s některým z nových aktiv budovaných na Bitcoinu, uvádí společnost Stably.

Krypto startup říká, že jeho token může zlevnit a zefektivnit obchodování s bitcoinovými Ordinals. Stable USD vznikl jako takzvaný „BRC-20“ token.

Protokol Ordinals, který byl poprvé představen jako metoda „zapisování“ NFT do nejmenší jednotky bitcoinu – satoshi – se od svého vzniku začátkem roku stal bránou pro vytváření nejrůznějších tokenů.

Tato nově vzniklá ekonomika má nyní svůj vlastní stablecoin použitelný na místo placení fiatem nebo samotným Bitcoinem. Společnost si od něj slibuje možnost zastínění minulých neúspěchů.

Bitcoinový stablecoin bude muset dopadnout lépe než její ostatní stablecoinové produkty, pokud chce uspět v dlouhodobém horizontu. Stablecoin společnosti Stable v ekosystému Etherea, nazvaný StableUSD (USDS), má pouze 752 držitelů a tržní kapitalizaci pouhých 264 000 USD. Ve srovnání s USDT a USDC je v prakticky irelevantní.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *