Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

Generální ředitel společnosti Ledger Pascal Gauthier se omluvil se za „chybnou komunikaci“ firmy. Svůj nápad nyní odkládají po týdnu intenzivní kritiky ze strany krypto komunity.

Generální ředitel společnosti Ledger říká, že “nastříhané” Seedy uživatelů mohou být předány vládám na vyžádání

 

Dobrá zpráva pro kryptokomunitu je, že se společnost Ledger rozhodla naslouchat jejím obavám. Výrobce hardwarové peněženky se po vlně kritiky rozhodl zásadně přehodnotit své plány.

V rámci Twitter Spaces z 23. května, ke kterému se připojilo více než 13 000 uživatelů, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Ledger Pascal Gauthier uvedl, že to byla „pokořující zkušenost“ a tvrdá lekce v komunikaci:

Tato zkušenost byla velmi ponižující. Šp atně jsme komunikovali o uvedení tohoto produktu na trh; nebylo naším záměrem lidi překvapit. Takže díky tomu rozumíme směřování komunity a omlouváme se za špatnou komunikaci.

Ledger slibuje v reakci na přání komunity urychlit přechod co největší části svého kódu na open source. Začne se základními součástmi jeho operačního systému a Ledger Recover, který „nebude vydán, dokud nebude tato práce dokončena.“

Bílá kniha o protokolu Recover bude vydána již v nadcházejících dnech. Uvedl to Charles Guillemet, technologický ředitel společnosti Ledger.

Pro každého odborníka na kryptografii a bezpečnost bude velmi snadné a jasné podívat se na protokol, získat více záruk a pochopit, jak funguje, uvedl a dodal:

Posláním Ledgeru je a vždy bude poskytovat našim uživatelům ty správné nástroje k bezpečnému vlastnictví jejich digitální hodnoty. Rozhodli jsme se urychlit naši roadmap open-sourcingu, abychom do všeho, co děláme, přinesli větší ověřitelnost.

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *