Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin překonal Solanu a nyní je druhým nejpoužívanějším blockchainem pro NFT! Noční můra maximalistů se zhoršuje

Hype okolo memecoinů je jedním z hlavních vlivů, které přispívají k růstu bitcoinových NFT. Mezi všemi chainy je nyní Bitcoin již druhým nejpoužívanějším na tyto účely.

 

Biden odmítá dluhovou dohodu, která prospěje „bohatým daňovým podvodníkům a obchodníkům s kryptoměnami“

 

Měsíční objem obchodů s nezaměnitelnými tokeny (NFT) a memecoiny na Bitcoinu v květnu podle údajů CryptoSlam překonal Solanu. Stal se tak druhým hned po Ethereu.

Na prvním místě je Ethereum s 393 miliony dolarů v objemu NFT, což je více než dvojnásobek oproti Bitcoinu.

Uvedené údaje jsou pro posledních 30 dní. Bitcoin během tohoto období získal významný náskok před populárními blockchainy jako Polygon, ImmutableX, BNB Chain a Solana.

Následující grafy zobrazují druhy NFT na Bitcoinu a platfromy pro jejich obchodování podle podle podílu na trhu.

Zbývá zjistit, jak úspěšné budou sbírky bitcoinových NFT při vytváření loajálních komunit, jako mají CryptoPunks, Milady Maker, Azuki či opice BAYC.

Zatímco objem obchodů s NFT a memecoiny na bitcoinech dosáhl v květnu druhého místa, sbírky NFT ještě musí poskytnout užitečnost nebo vybudovat loajální komunitu držitelů.

Nový trend vzniku memecoinů a dalších záznamů, zjednodušeně označovaných souhrnně jako NFT, se však nelíbí řadě bitcoinových maximalistů. Existují dokonce snahy tyto věci z Bitcoinu odstranit některým z příštích upgradů. Nicméně je otázkou, zda by se na takovém zásahu komunita shodla a přijala jej.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *