Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Biden odmítá dluhovou dohodu, která prospěje „bohatým daňovým podvodníkům a obchodníkům s kryptoměnami“

Aby byly USA schopny nadále splácet své dluhy, potřebují zvýšit dluhový strop. Demokratická strana potřebuje dohodu s Republikány a zbývá málo času. Zdá se však, že prezident Biden odmítá kompromis, který by podle něj prospěl obchodníkům s kryptoměnami.

 

Kdy Bitcoin překoná maximum 69 tisíc dolarů? Kryptoměnový stratég odhadl časový termín pro ATH: Týden na trzích

 

Prezident Spojených států Joe Biden vyjádřil nesouhlas s dohodou o dluhovém stropu.

Při účasti na summitu Skupiny G7 v Hirošimě v Japonsku 21. května Biden na tiskové konferenci označil podmínky navrhované republikány za nepřijatelné.

Nebudu souhlasit s dohodou, která chrání bohaté daňové podvodníky a obchodníky s kryptoměnami a zároveň ohrožuje potravinovou pomoc pro téměř sto – promiňte – téměř 1 milion Američanů.

Údajné výhody pro obchodníky s kryptoměnami se týkají sběru daňových ztrát (tax-loss harvesting). Jde o prodej kryptoměny, který obchodník učiní ve ztrátě za účelem generování daňových ztrát a jejich zaúčtování oproti ziskům z kryptoměn ve stejném období.

Spolu s ukončením sklizně daňových ztrát u kryptoměn předložil Bílý dům republikánům podobný návrh, který investorům brání v odkládání daní na swapy nemovitostí. Od změn si americká vláda slibuje vyšší daňové příjmy o zhruba 40 miliard dolarů.

Předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy tvrdí, že nárůst amerického dluhu je „problémem s výdaji, nikoli s příjmy.“ Zmiňuje přitom nadměrné výdaje Bidenovy administrativy během pandemie.

Pokud Kongres nezvýší dluhový strop, může dojít k platební neschopnosti USA již 1. června. To by vedlo k potenciálně prudkým otřesům na trzích…

V tuto chvíli převažuje názor, že katastrofické následky platební neschopnosti USA jsou dostatečně odstrašující, aby byla dohoda ve finále prakticky jistá a pouze ji doprovází “politické tanečky.”

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *