Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Hongkong umožní maloobchodním zákazníkům obchodovat na kryptoburzách! Zavádí regulační rámec pro platformy

Hongkongská komise pro cenné papíry a futures (SFC) oznámila, že tamní retailoví obchodníci získají přístup na regulované platformy pro obchodování kryptoměn.

 

Silná bouře tvrdě zasáhne komerční nemovitosti a finanční systém USA: Ekonom Peter St Onge varuje před katastrofou

 

SFC umožní licencovaným platformám pro obchodování digitálních aktiv nabízet své služby drobným investorům. Provozovatelé kryptoburz, kteří jsou ochotni dodržovat pokyny regulátora, mohou požádat o licenci.

Aby maloobchodní burza digitálních aktiv mohla působit v Hongkongu, bude muset splnit požadavky na bezpečnost úschovy aktiv, standardy kybernetické bezpečnosti a segregaci klientských aktiv.

Šéfka SFC Julia Leung řekla, že poskytnutí jasných regulačních pravidel je klíčem k vytvoření odpovědného a inovativního vývojového prostředí.

Komplexní regulační rámec pro virtuální aktiva v Hong Kongu se řídí zásadou – stejné podnikání, stejná rizika, stejná pravidla – a jeho cílem je poskytovat robustní ochranu investorů a řídit klíčová rizika.

Nové pokyny vstupují v platnost již v červnu. Podle oznámení obdržel SFC během konzultačního období již 152 písemných podání z odvětví.

Pro maloobchodní klienty regulátor slibuje vytvoření robustní sady opatření za účelem jejich bezpečnosti. Platformy, které nebudou nová pravidla dodržovat, musí Hongkong opustit.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *