Na mapě je velmi jasná cesta rozšířeného býčího trhu! Tone Vays je bullish, v hledáčku má 300 000 dolarů za Bitcoin

0
Tone Vays

Populární veterán z kryptoměnových trhů Tone Vays věří, že Bitcoin aktuálně konsoliduje a očekává pokračování bull marketu.

 

Biden odmítá dluhovou dohodu, která prospěje „bohatým daňovým podvodníkům a obchodníkům s kryptoměnami“

 

V březnu Vays předpovědě růst Bitcoinu na 60 000 USD ještě letos a dosažení vrcholu cyklu někdy v roce 2025 na úrovni okolo 200 000 USD.

Nyní analytik říká, že BTC jasně ukazuje, že chce projít prodlouženým býčím trhem, který by mohl na cenovku hlavní kryptoměny vytisknout cenu 300 000 dolarů.

 

 

Slavný kryptoměnový influencer uvádí:

Pokračujeme v konsolidaci. Je to i nadále frustrující. […] Je velmi, velmi jasné, že bitcoin volí fialovou cestu.

Pro bitcoiny mám dvě cesty. Jedna byla o něco optimističtější s nižším vrcholem (200 000 USD) a druhá o něco víc medvědí s vyšším vrcholem (300 000 USD) o něco dále v čase.

Ani “víc bearish” scénář však ve skutečnosti není vůbec bearish. Dokonce i v kratším časovém rámci Vays očekává spíše růst ceny, než její propad.

Pravděpodobnost náhodného výkyvu směrem nahoru, kdy bychom šli rovnou na 34 000 USD, je mnohem vyšší než náhodného pádu směrem dolů, kdy dosáhneme 22 000 USD, dodal.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz
Advertisement
získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete
zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Kontroverzní Ledger Recover; Falešný Trezor; Craig Wright požaduje zadní vrátka Bitcoinu; EU přijímá “Travel rule:” Kryptozprávy

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *