Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Současný režim má políčeno na kryptoměny, říká Ron DeSantis. O prezidentskou kandidatruru se utká s Trumpem

Guvernér státu Florida a kandidát na nominaci Republikánské strany do amerických prezidentských voleb hovořil o kryptoměnách na Twitteru s Elonem Muskem.

 

Zmaří AI deepfake KYC? Jsou stále lepší a brzy podvedou proces ověřování totožnosti, říká bezpečnostní šéf Binance

 

Ron DeSantis řekl, že je příznivcem kryptoměn. Současný režim má políčeno na Bitcoin, řekl Ron DeSantis na Twitteru s Elonem Muskem a venture kapitalistou Davidem Sacksem, kde oficiálně oznámil svou kandidaturu na prezidenta USA.

A pokud to bude takto pokračovat další čtyři roky, pravděpodobně to skončí tím, že to [Bitcoin] zabijí.

Floridský guvernér považuje kryptoměny za otázku občanských svobod. S tím souvisí DeSantisův odpor k CBDC. Sám nedávno podepsal legislativu zakazující používání digitálních měn centrální banky ve státě.

Prostě nemám potřebu kontrolovat všechno, co lidé v tomto pro storu dělají. Bitcoin pro ně představuje hrozbu, snaží se ho regulovat tak, aby přestal existovat.

Zdá se tak, že podle politika má současná Bidenova administrativa v plánu zničit kryptoměny. Aktuální prezident USA Joe Biden přitom nedávno prohlásil, že odmítne dohodu o navýšení dluhového stropu, která by prospěla „bohatým daňovým podvodníkům a obchodníkům s kryptoměnami.“

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *