Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Připravte se na překvapivé zvýšení úrokových sazeb! Generální ředitel JPMorgan vydává ekonomické varování

Investoři by se měli připravit na propady, říká Jamie Dimon s tím, že očekává pád cen na trhu nemovitostí a překvapení v podobě pokračování růstu sazeb v USA.

 

Hongkong umožní maloobchodním zákazníkům obchodovat na kryptoburzách! Zavádí regulační rámec pro platformy

 

Generální ředitel JPMorgan Jamie Dimon se přidává k osobnostem finančního světa, které v poslední době vydaly své ekonomické varování.

Na posledním setkání akcionářů společnosti Dimon řekl investorům, že americká regionální bankovní krize bude mít pravděpodobně dominový efekt na realitní průmysl.

Vždy se najde nějaká ofsajdovka. Ofsajdy v tomto případě budou pravděpodobně nemovitosti. Budou to určitá místa, určité kancelářské nemovitosti, určité stavební úvěry. Mohlo by to být velmi izolované. Nebude to každá banka.

Už jste svědky zpřísnění úvěrů, protože nejjednodušší způsob, jak si banka zachová kapitál, není poskytnout další půjčku.

Pokud jde o úrokové sazby, zde může podle CEO dojít k velkému překvapení těch, kdo věřili v brzký pivot Fedu. Dimon se domnívá, že Federální rezervní systém může pokračovat ve výrazném zvyšování sazeb.

Podle CME přitom nyní přes 70 procent investorů věří, že Fed příští měsíc sazby nezvýší.

Myslím, že by se každý měl připravit na to, že sazby budou ještě vyšší. Pokud těch 5 % nestačí, měli byste být připraveni na 6 %, 7 %.

V pozici šéfa jedné z nejstarších společností světa je Jamie Dimon od roku 2015. Do důchodu se prý ještě nechystá.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *