Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Globální finanční infrastruktura je zastaralá, nefunkční a nespravedlivá! Generální tajemník OSN: 52 zemí čelí katastrofě

Desítky zemí jsou v hrozných ekonomických problémech v souladu s platnými pravidly. Generální tajemník OSN António Guterres říká, že globální finanční prostředí potřebuje zásadní opravu.

 

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

 

V projevu na summitu G7 v Japonsku Guterres řekl, že ačkoli organizace jako Mezinárodní měnový fond (MMF) dodržují zákony, vytvářejí problémy. Důvodem je, že samotná globální finanční pravidla jsou nespravedlivá a nemorální.

Generální tajemník OSN říká:

MMF přidělil 650 miliard dolarů ve zvláštních právech čerpání – neboli SDR [od roku 2020].

Země G7 s populací 772 milionů lidí získaly 280 miliard dolarů. Africký kontinent s 1,3 miliardami lidí získal pouze 34 miliard dolarů. A to se stalo podle pravidel…

Po celém světě je 52 zemí v technickém selhání, je vystaveno vysokému riziku selhání nebo čelí extrémně drahému tržnímu financování. Země se středními příjmy, včetně mnoha malých ostrovních rozvojových států – až na několik výjimek – nemají nárok na zvýhodněné financování a nemají přístup k oddlužení.

Současný globální finanční systém, z velké části vytvořený delegáty 44 zemí v Bretton Woods v New Hampshire v roce 1944, potřebuje zásadní aktu alizací, říká Guterres.

Globální finanční architektura se stala zastaralou, nefunkční a nespravedlivou…

Je čas reformovat jak Radu bezpečnosti, tak brettonwoodské instituce. To je v podstatě otázka přerozdělení moci v souladu s realitou dnešního světa.

 

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *