Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Dlouholetý zarytý odpůrce Bitcoinu otáčí stranu? Ne, Peter Schiff jen vydal sbírku bitcoinových NFT na Ordinals

Po letech získávání pozornosti kryptosvěta díky svému striktnímu anti-krypto postoji se bitcoinový skeptik Peter Schiff vydal do kryptosektoru, aby zde prodal své vlastní NFT na Bitcoinu.

 

Risk/reward ratio – co to je, proč má cenu se tím zabývat a jaký to má význam pro kryptoměnový trading a investice?

 

Hlasitý kryptoskeptik Peter Schiff odhalil sbírku nezaměnitelných tokenů (NFT) na bitcoinovém blockchainu, která se brzy dostane do aukce.

Schiff svou kolekci nazvanou Golden Triumph vydává ve spolupráci s jedním ze svých „oblíbených umělců,“ který vystupuje pod pseudonymem Market Price.

Uvedl:

S potěšením oznamuji umělecký projekt s jedním z mých oblíbených umělců, Market Price. Tato spolupráce obsahuje originální obraz „Golden Triumph“ a také sérii tisků a Ordinals napsaných na blockchainu Bitcoinu.

Sbírka bude prodána prostřednictvím dvoudílné aukce začínající 2. června a končící 9. června. Obsahovat má jednu fyzickou malbu na olejovém plátně zobrazující lidskou ruku držící cihlu zlata, 50 výtisků na archivním papíře zobrazujících stejný obrázek a 50 digitálních verzí zapsaných jako Ordinal NFT na Bitcoinu.

V komentáři k Schiffovu tweetu se uživatel Twitteru LoneStartBitcoin zeptal : „Takže… je cenné umístit své zlaté nápisy na bitcoiny, ale samotný Bitcoin [BTC] cenný není?“

Správně, odpověděl Schiff.

V březnu 2021 Schiff uvedl, že NFT jsou falešná aktiva, která nenabízejí nic jiného než vlastnictví digitálního obrazu, který lze nekonečně replikovat online.

Ani jako vlastník obrázku nebudete moci řídit přístup k němu. Soubor byl zkopírován tisíckrát, takže kdokoli s přístupem k internetu na něj může nahlížet stejně jako vy.

I přes zdánlivý obrat Schiff svůj názor na Bitcoin nezměnil, což vyvolává v kryptokomunitě nesouhlasné reakce a kritiku.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *