Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Ethereum (ETH) se stává dominantní open source globální vypořádací sítí, může dosáhnout 51 000 USD, říká VanEck

V nové výzkumné zprávě VanEck shrnul své predikce cenovky a rozvoje Etherea do konce dekády. Výsledek vyznívá velmi bullish.

 

Globální finanční infrastruktura je zastaralá, nefunkční a nespravedlivá! Generální tajemník OSN: 52 zemí čelí katastrofě

 

Globální investiční manažer VanEck říká, že Ethereum by mohlo dosáhnout 51 000 USD za méně než sedm let. Podle společnosti to může platit za určitých předpokladů.

Uvádí:

Tyto odhady zakládáme na tezi, že se Ethereum stává dominantní open source globální vypořádací sítí, která hostí podstatnou část komerčních aktivit obchodních sektorů s nejvyšším potenciálem těžit z přesunu svých obchodních funkcí do veřejných blockchainů.

V portfoliu podobných platforem pro chytré smlouvy předpokládáme, že vlastníme kolekci call opcí, přičemž dominantní platforma pravděpodobně získá většinový podíl na trhu.

Firma říká, že Ethereum je pravděpodobně na cestě k tomu, aby se stalo aktivem uchovávajícím hodnotu, podobně jako Bitcoin, ale možná trochu jiným způsobem.

V neposlední řadě tvrdíme, že ETH se vyvíjí nad rámec transakční měny nebo spotřební komodity, jako je ropa nebo zemní plyn. Domníváme se, že ETH sice není úplným uchovatelem hodnoty jako Bitcoin, kvůli prokázané proměnlivosti kódu Etherea a vyvíjejícímu se společenskému konsenzu zaměřenému na užitek, nicméně se stane aktivem uchovávajícím hodnotu pro státní subjekty, které chtějí maximalizovat lidský kapitál (oproti Bitcoinu, který maximalizuje pro vázanou energii).

VanEck si stanovil několik cenových cílů (predikcí) budoucí ceny Etherea, v hodnotě desítek tisíc dolarů. Nicméně pokud Ethereum již nebude špičkovým systémem vypořádání nebo platformou inteligentních smluv s vysokou dominancí na trhu, mohla by jeho cena spadnout až na 343,29 USD, predikuje firma ve svém medvědím scénáři.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Nyní můžete vytvořit “shitcoin” za méně než 30 sekund! Virální video návod již zaznamenal přes 3 miliony zhlédnutí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *