Neděle, 19 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin se zdá být připraven k růstu na 33 500 USD, zatímco metriky BTC v řetězci dosahují bodu varu: Glassnode

On-chain analytici ze společnosti Glassnode sdíleli své aktuální postřehy ohledně toho, kam se cena Bitcoinu může v krátkodobém měřítku vyšplhat. Očekávají vysokou volatilitu a růst BTC.

 

Dlouholetý zarytý odpůrce Bitcoinu otáčí stranu? Ne, Peter Schiff jen vydal sbírku bitcoinových NFT na Ordinals

 

Glassnode říká, že řada metrik on-chain nyní naznačuje, že se Bitcoin připravuje na skok do nového cenového rozpětí. Po konsolidaci BTC v úzkém rozmezí již téměř dva a půl měsíce podle analytiků pravděpodobně vstupujeme do nové fáze vysoké volatility.

Firma říká, že potenciální krátkodobý target by mohl být kolem úrovně 33 500 USD. Po růstu na tuto cenu se mnoho investorů, kteří nakoupili v letech 2021 a 2022, vymaní ze ztrát.

Společnost uvádí:

Nákladová báze aktivního investora se v současné době obchoduje na úrovni 33,5 tisíce dolarů, která zohledňuje pouze investory aktivně se účastnící trhu a poskytuje model horní hranice ceny v blízkém období. Při hodnotě MVRV aktivního investora (poměr tržní hodnoty k realizované hodnotě) na úrovni 0,83 naznačuje, že mnoho kupujících v cyklu 2021-22 je stále pod vodou a možná čekají na zlomové ceny, aby mohli své podíly zlikvidovat.

… Prolomení ceny nad 33,5 tisíce USD by naznačo valo, že průměrný investor z cyklu 2021-22 je nyní opět v zisku, a odráží psychologickou oblast zájmu.

Glassnode rozděluje cyklus býčího trhu do čtyř fází – kapitulace, přechod, rovnováha a euforie. Aktuálně se podle společnosti trh nachází ve fázi “přechodu,” kdy se BTC obchoduje mírně nad nákladovou bází LTH (držitelů BTC po dobu alespoň 155 dní).

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *