Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto medvěd zvyšuje své sázky na propad několika altcoinů! Bear market ještě neskončil, říká shortař Capo

Populární obchodník s kryptoměnami Capo zůstává plně oddán medvědímu nastavení. Své short pozice neruší, ale naopak přidává další sázku na propad jednoho altcoinu.

 

Mateřská společnost T-Mobile se stává validátorem sítě Polygon (MATIC)! Konglomerát Deutsche Telekom je pro-krypto

 

Pseudonymní trader svým necelým 65 tisícům fanoušků na Telegramu oznámil, že přidává do svých stávajících pozic nějaké další shorty. Jedná se o short na Polygon (MATIC), kryptoměnu řešení škálování pro Ethereum.

 

Capo prozradil své aktuální rozložení kapitálu. Uvedl, že jeho aktuální pozice je 65 % v americkém dolaru a 35 % ve střednědobých a krátkodobých pozicích. Zdá se, že půjde alespoň z části o short pozice.

Neshortuje přitom jen Polygon, ale také další altcoiny – Binance Coin (BNB), Aave (AAVE), Tron (TRX) a Solana (SOL).

Capo očekával propad i loni v květnu. Tehdy mu jeho predikce vyšla. Nedávno pak předpověděl, že se Bitcoin propadne na 12 000 USD, zatímco ETH by mohlo spadnout o více než 70 %.

Podle obchodníka medvědí trh ještě neskončil. Letošní rally BTC z 15 700 $ na 30 000 $ podle Capa nebyla ničím jiným než retracementem, který nyní skončil.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Několik signálů a rostoucí index Nasdaq naznačují sentiment, který přinese býčí trend do Bitcoinu, říká SwissBlock

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *