Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Několik signálů a rostoucí index Nasdaq naznačují sentiment, který přinese býčí trend do Bitcoinu, říká SwissBlock

Podle analytické společnosti SwissBlock může být potenciální bull market na trhu s Bitcoinem, potažmo na kryptomarketu obecně, za rohem. Firma zmiňuje relativní korelaci Bitcoinu s indexem Nasdaq.

 

Nouriel Roubini, známý také jako „Dr. Doom,“ varuje před šokem: Boj s inflací bude mnohem těžší, než očekáváte

 

Firma také říká, že dříve existovala velká prodejní stěna nad 27 000 $ čítající 600 BTC připravených k prodeji. Nyní se zmenšila na 129 BTC, což naznačuje ztrátu přesvědčení medvědů:

To je začátek konce a shorty jsou nuceny zdvojnásobit své ceny (zaznamenali jsme několik slabých shortů, které přišly, když se cena odrazila). Čas je proti nim, blížíme se ke klouzavým průměrům a prodejní zeď 600 BTC se při 27 tisících smrskla na 129 BTC, takže býčí obrat trendu je za rohem. Short squeeze by mohl spustit další velký pohyb.na

 

 

Tradiční trhy jsou podle SwissBlock opět méně svázány s Bitcoinem, Nicméně je tu ještě dolarový index a index Nasdaq.

Pseudonymní analytik a spoluzakladatel SwissBlock Negentropic říká, že předpovídá výrazný sestupný trend dolaru. To podle něj povede k rally rizikových aktiv, jako jsou kryptoměny, do druhé poloviny tohoto roku.

 

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *