Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Mateřská společnost T-Mobile se stává validátorem sítě Polygon (MATIC)! Konglomerát Deutsche Telekom je pro-krypto

Mateřská společnost jednoho z největších poskytovatelů mobilních služeb T-Mobile bude vydělávat kryptoměny podporou L2 sítě Polygon (MATIC) jako validátor.

 

Možná už brzy poznáme nástupce ChatGPT4: Nvidia představuje superpočítač s umělou inteligencí DGX GH200

 

V novém oznámení společnosti Deutsche Telekom, konglomerát, který vlastní telekomunikační gigant T-Mobile, říká , že začne ověřovat uzly pro Polygon. Společnost již jako validátor působí také u jiných prominentních krypto aktiv.

Dceřiná společnost Deutsche Telekom, Deutsche Telekom MMS, rozšiřuje své ověřovací uzly na Polygon a poskytuje služby vytyčování a ověřování pro síť Proof-of-Stake (POS) a řešení Polygon Supernets. Deutsche Telekom MMS je jedním z pouhých 100 validátorů v síti Polygon.

Pokud jde o další kryptoměny, kde matka T-Mobile působí jako validátor, patří mezi ně Ethereum (ETH), Flow (FLOW), Chainlink (LINK), Celo (CELO).

Vedoucí centra Blockchain Solutions Center v Deutsche Telekom Dirk Röder říká, že přidání MATIC pomůže firmě plně odemknout potenciál blockchainové technologie.

Společnost v současnosti podporuje také Polygon staking, což přispívá k decentralizaci a bezpečnosti protokolu.

Ekosystém Polygon je velmi přátelský pro vývojáře a efektivní z hlediska zdrojů. Je založen na nejvyšších bezpečnostních standardech ekosystému Ethereum.

Spolupráce s Polygonem je pro Deutsche Telekom MMS důležitým krokem k plnému využití potenciálu technologie blockchain a umožnění aplikací vhodných pro hromadné nasazení.

Deutsche Telekom pomůže zabezpečit postranní řetězce POS společnosti Polygon a řetězce aplikací Supernets a přispěje k jejich bezpečnosti, správě a decentralizaci tím, že bude provozovat plnohodnotný uzel, vytvářet bloky, ověřovat a podílet se na konsensu a odevzdávat kontrolní body v hlavní síti Ethereum.”

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Zpackaná komunikace byla pro Ledger „ponižující zkušeností,“ službu obnovy klíčů odložili, dokud nebude open source

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *