Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Možná už brzy poznáme nástupce ChatGPT4: Nvidia představuje superpočítač s umělou inteligencí DGX GH200

Nvidia rozšiřuje svou působnost v prodeji čipů zaměřených na AI. Společnost odhalila další produkty s umělou inteligencí, včetně superpočítačové platformy AI.

 

Bitcoin se zdá být připraven k růstu na 33 500 USD, zatímco metriky BTC v řetězci dosahují bodu varu: Glassnode

 

Výrobce čipů pokračuje kupředu v závodě ve vývoji nástrojů a aplikací umělé inteligence (AI). Generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang ve svém projevu na výstavě Computex na Tchaj-wanu dne 28. května odhalil novou platformu superpočítačů s umělou inteligencí nazvanou DGX GH200.

Doslova hlavním účelem nového superpočítače je podle Huanga pomáhat technologickým společnostem při vývoji nástupců populárního chatbota ChatGPT s umělou inteligencí.

Mezi prvními zájemci o využití DGX GH200 mohou patřit největší technologické společnosti na světě, jako je Microsoft, Meta a Google Alphabet.

Zajímavou novinkou je také videoherní služba Nvidia ACE for Games. Používá umělou inteligenci, aby pomohla dodat NPC postavám na pozadí ve hrách více charakteru. Díky tomu s nimi lze přímo komunikovat, namísto doposud běžných předem nahraných odpovědí.

 

Nvidia vede v oblasti výroby výkonných čipů pro napájení aplikací AI a řada dalších společností se přidává do světa umělé inteligence. Tato technologie bude mít velmi pravděpodobně zásadní vliv také na kryptosektor.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Potenciální spuštění CBDC se blíží! Evropská centrální banka vydala výsledky testování prototypu digitálního eura

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *