Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Prezidentský kandidát Robert F. Kennedy říká, že Bitcoin (BTC) je „dokonalá měna“ a kritizuje krypto politiku SEC

Kandidát na pozici prezidenta USA Robert F. Kennedy Jr. věří, že Bitcoin umožní Američanům vyhnout se inflaci. Politik prohlásil, že je BTC perfektní měnou.

 

Mateřská společnost T-Mobile se stává validátorem sítě Polygon (MATIC)! Konglomerát Deutsche Telekom je pro-krypto

 

Kennedy, který minulý měsíc oznámil, že kandiduje v prezidentské kampani v roce 2024 za Demokraty, říká, že musí existovat „výstupní rampy,“ jako jsou kryptoaktiva, která Američanům umožní útěk před inflací vyvolanou centrální bankou.

Americký enviromentální právník, který je synovcem prezidenta Johna F. Kennedyho, uvedl:

Bitcoin je perfektní základní měna, protože je ho omezené množství… Bitcoin, který existuje na Zemi, je nekonečně dělitelný, takže je to tak trochu dokonalá měna – má vnitřní hodnotu a dává lidem cestu ven.

Sám Kennedy, který říká, že není investorem do bitcoinů, na konferenci Bitcoin 2023 v Miami na začátku tohoto měsíce oznámil, že jeho prezidentská kampaň bude první v americké historii, která přijme dary BTC.

Prezidentský kandidát s velkým zájmem o kryptoměny říká, že základem BTC je důvěra:

Nikdo s tím nemůže manipulovat. […] Co se stane s bitcoiny, je velmi, velmi demokratické. O tom všem rozhodují všichni těžaři demokratickým způsobem a algoritmy, které nelze zmanipulovat.

Kennedy se opřel do anti-krypto politiky SEC. Komi se podle něj nebyla transparentní. Dále hovořil o právu lidí držet kryptoměny.

Jako prezident se postarám o to, aby vaše právo držet a používat bitcoiny bylo nedotknutelné. V první řadě budu hájit právo na vlastní správu bitcoinů a dalších digitálních aktiv. Měli byste být schopni vlastnit své vlastní soukromé klíče, stejně jako vlastníte klíče od auta nebo vlastní peněženku, dodal.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

6. – 8. 6. Praha hostí největší bitcoinovou konferenci v Evropě! Na BTC Prague potkáte Michaela Saylora či Adama Backa

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *