Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Mike Novogratz je bullish! Miliardář předpovídá bull run na kryptomarketu do několika měsíců, růst vyvolají sazby Fedu

Jak asi víte, úrokové sazby jsou těžítkem mnoha ekonomickcýh a tržních predikcí. MIke Novogrtz se v tomto souboji přidává do tábora býků a očekává prudký růst kryptoměn do konce roku.

 

6. – 8. 6. Praha hostí největší bitcoinovou konferenci v Evropě! Na BTC Prague potkáte Michaela Saylora či Adama Backa

 

Generální ředitel a zakladatel společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz sází na pokles úrokových sazeb.

Podle miliardáře Federální rezervní systém začne snižovat úrokové sazby v říjnu poté, co je od loňského března zvýšil, aby snížil inflaci.

Snížení sazeb dodává finančním trhům likviditu, říká Novogratz. To podle miliardáře znamená prudký nárůst peněžních toků, který na trhu historicky podněcuje krypto rally.

Pokud se stane to, co si myslím, že se stane a v druhé polovině roku uvidíme výrazné zpomalení [ekonomiky], Fed do října sníží sazby a kryptoměny vystřelí, uvedl.

Investor předpovídá, že spolu s digitálními aktivy porostou také drahé kovy, jako je zlato a stříbro. Důvodem pro návrat k nižším sazbám bude podle Novogratze dopad jejich zvýšení na ekonomiku.

To pravděpodobně znamená, že si Fed mezi protiinflační a prorůstovou politikou zvolí oživení ekonomiky. Tomu podle miliardáře bude předcházet řada problémů.

Americká ekonomika zpomalí. Všechna tato zvýšení úrokových sazeb budou mít dopad. Bankovní krize zastaví poskytování úvěrů malým podnikům, což se nakonec projeví v nezaměstnanosti. Jen to chvíli potrvá.

A tak si myslím, že pokud se budeme bavit v říjnu, Fed bude mluvit zcela jiným tónem, a to bude katalyzátorem pro aktiva, zejména zlato, stříbro, Bitcoin, Ethereum, aby zamířily výše, dodal.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

 

Několik signálů a rostoucí index Nasdaq naznačují sentiment, který přinese býčí trend do Bitcoinu, říká SwissBlock

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *